Caviar

Caviar

Luxusní péče pro zralou pleť

Proteiny, peptidy a esenciální aminokyseliny v kaviáru pomáhají předcházet rozpadu kolagenních vláken, stimulují funkci buněk a podporují schopnost vlastní regenerace pleti. V kombinaci s drahocenným zlatem dochází k velmi sofistikovanéregeneraci náročné pleti a výsledkem je viditelně omlazená pleť. Jedinečných výsledků dosáhneme se speciálními Brightening produkty, které kromě                                                                                                            kaviárového extraktu obsahují inovativní složky pro účinné                                                                                            odstranění pigmentových skvrn.

 

 

 

Zobrazení:
Brightening Caviar Concentrate 30ml
Speciální, pigment regulující sérum pro snížení pigmentace, vyvolané stárnutím či ozářením pleti. Inovativní vybělující komplex snižuje viditelnost existujících pigmentových skvrn a zabraňuje vzniku nových. Obsažená ..
Brightening Caviar Cream 50ml
Pigment regulující anti-aging péče s vitamínem C a kaviárovým extraktem. Speciální vybělující komplex snižuje viditelnost existujících pigmentových skvrn a zabraňuje vzniku nových. Cenný kaviárový extrakt a pleť vyhlazuj..
Brightening Caviar Mask 50ml
Speciální, pigment regulující maska pro snížení pigmentace, vyvolané stárnutím či ozářením pleti. Speciální bělící komplex snižuje viditelnost existující pigmentových skvrn a zabraňuje vzniku nových. Extrakt z kořene ..
Caviar Gold Concentrate 30ml
Luxusní koncentrát s částečkami pravého zlata. Inovativní účinné látky podporují obnovu buněk a nádherně pleť prozáří. Pleť je dokonale hydratovaná a hloubka vrásek je viditelně snížena. Vysoký podíl minerálů v kav..
Caviar Gold Cream 50ml
Inovativní, nejmodernější hydratační krém s vysoce liftingovým účinkem. Unikátní jihoamerická rostlina Acmella Oleracea, známá též jako Paracress, uvolňuje obličejové svaly a tím působí preventivně proti vráskám. Jedn..
Caviar Moisturizing Cream 50ml
Jemný, lehký anti-aging krém, splňující nejvyšší požadavky. Vysoce koncentrovaná kyselina hyaluronová a luxusní extrakt z kaviáru dodají pleti mladistvý a hladký vzhled. Obsahuje výtažek z hnědé řasy, který poskytuje ple..
Caviar Moisturizing Eye Cream 15ml
Velmi dobře snášený oční krém s liftingovým účinkem, který je pletí rychle absorbován. Tento oční krém je vhodný pod každý make-up, jeho jedinečnou vlastností je vyhlazení očního okolí i u nejnáročnější pleti. Dra..
Caviar Set
Oblíbené kaviárové produkty v dárkovém balení Caviar Moisturizing Cream 50 ml – jemný, luxusní anti-aging krém s extraktem z kaviáru Caviar Moisturizing Eye Cream 15ml – dokonalá hydratace pro oční okolí, vhodné i..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07