Caviar

Caviar

Luxusní péče pro zralou pleť

Proteiny, peptidy a esenciální aminokyseliny v kaviáru pomáhají předcházet rozpadu kolagenních vláken, stimulují funkci buněk a podporují schopnost vlastní regenerace pleti. V kombinaci s drahocenným zlatem dochází k velmi sofistikovanéregeneraci náročné pleti a výsledkem je viditelně omlazená pleť. Jedinečných výsledků dosáhneme se speciálními Brightening produkty, které kromě                                                                                                            kaviárového extraktu obsahují inovativní složky pro účinné                                                                                            odstranění pigmentových skvrn.

 

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 16 (z 6 products)
Caviar Gold Ampule 2ml
VELMI INTENZIVNÍ PÉČE S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM A ZLATEM Intenzivně regenerační koncentrát s výtažkem z kaviáru, kyselinou hyaluronovou a zlatem proniká do hlubších vrstev pokožky a přináší tam hydrataci. Paracress , extrakt z..
Caviar Gold Eye Cream 15ml
OČNÍ ANTI-AGING KRÉM S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM A KOMPLEXEM RADICARE GOLD® Sametově jemný oční krém  posiluje kožní bariéru namáhaného očního okolí pomocí komplexu RADICARE GOLD®. Extrakt z kaviáru a maca dodávají poko..
Caviar Gold Luminous Cream 50ml
LUXUSNÍ PÉČE S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM A ZLATEM Jemně třpytivý, vydatný krém s výtažkem z maca a částicemi ryzího zlata rozmazluje náročnou pleť a okamžitě je vypíná a projasňuje. Extrakt z paracressu uvolňuje mimické sva..
Caviar Gold Luxury Concentrate 30ml
LUXUSNÍ KONCENTRÁT ÚČINNÝCH LÁTEK S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM A RYZÍM ZLATEM Koncentrát účinných látek s extraktem z kaviáru a kyselinou hyaluronovou vyhladí vrásky, způsobené dehydratací a doplní zásoby hydratace. Části..
Caviar Gold Recharging Cream 50ml
REGENERAČNÍ ANTI-AGING PÉČE Jemný krém se schopností chránit před oxidačním stresem, zpomalující stárnutí pleti pomocí komplexu RADICARE GOLD ®. Kyselina hyaluronová, kaviár a maca doplňují hydrataci, dodávají zářivý ..
Caviar Golden Glow Mask 50ml
ZLATÁ MASKA S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM PRO MLADISTVÝ VZHLED Aktivační maska s výtažkem z kaviáru a maca má zpevňující účinek a zlepšuje vzhled matné, hrubé a unavené pleti. Zlato aktivuje přísun kyslíku a unavenou pleť proja..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07