Báze

Podkladové báze eliminují nerovnosti a zvyšují odolnost make-upu. Pro vysokou intenzitu použijte báze pod oční stíny, řasenku či rtěnku. S jejich pomocí bude Vaše líčení dokonalé! 

Zobrazení:
Zobrazuji 16 (z 6 products)
360° Volume Mascara Base - 10ml
360° Volume Mascara Base obalí každičkou jednotlivou řasu, takže řasy jsou opticky delší a plnější  Výživné složení báze optimálně připraví řasy pro aplikaci řasenky  Dermatologicky testováno ..
396Kč
Báze pod make-up - 30ml
Inovativní báze pod make-up   Moderní produkt 3 v 1 Báze pod make-up – vytvoří perfektní podklad pro trvanlivý make-up   Lze použít i jako lehkou fixaci a osvěžení make-upu   ..
752Kč
Eye Shadow Base 10ml
Velmi účinná báze pod oční stíny Balení v tubičce zajišťuje snadnou aplikaci a také zabraňuje vysychání Barevně neutrální Jemná, krémová konzistence Oční stíny lze díky bázi lépe rozpracovat ..
275Kč
Hydra Skin Primer - 20ml
Hydratační báze pro velmi přesný detail   Kapsličky s pigmentem dodají pleti rovnoměrný a sjednocený vzhled Pleť je opticky vyhlazena Make up se po použití báze stane odolnější a jeho vzhl..
499Kč
Make Up Base - 15ml
Absolutně perfektní báze pod make up!!!  Dokonale připraví pleť pro dlouhotrvající make up Průhledná a vhodná pro všechny odstíny pleti Pro všechny typy pleti, včetně pleti citlivé Inovativní, moder..
701Kč
Ray of Light Glow Fluid 25ml
Fluidní rozjasňovač dodá nádherný, jemný třpyt Ultra lehké složení, nemastné, může být použito také pro projasnění kterékoli části těla – nádherné například do dekoltu Neobsahuje parabeny a ani parfemac..
685Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07