Obočí

Obočí

Nezapomínejme na zvýraznění a vytvarování obočí! MALU WILZ nabízí tužky na obočí s integrovaným kartáčkem a také gel na obočí, který velmi snadnou aplikací zajistí probarvení obočí a zafixování tvaru. Nezbytný pomocník pro každou z nás! 

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
BROW SET
Dokonalá trojice pro krásně upravené obočí Super Precision Eyebrow Liner – velmi jemná tužka na obočí 2v1, kartáčkem je možno obočí perfektně pročísnout a upravit do krásného tvaru, tužkou obočí probarvíme, líč..
964Kč
Duo Eyebrow Styler 8g + 3g - DOKONALÉ OBOČÍ
Stín a tužka na obočí   • Produkt 2 v 1 pro perfektní tvarování obočí je také výborní pomocník při cestování. • Vysunovací mechanická tužka vytvaruje, zvýrazní a probarví příp..
627Kč
Eyebrow Designer - Tužka na obočí s kartáčkem 1g
Základ každé kosmetické výbavy, nepostradatelná při tvarování obočí. Pro dosažení perfektního vzhledu obočí nanášejte jemnými, přerušovanými tahy, nikoli souvisle. Kartáčkem obočí pročešte pro přirozený vzhled. ..
384Kč
Eyebrow Filling Gel 8ml
Barevný gel na obočí s jemnými chloupky pro optické zahuštění obočí • barevný gel zvýrazní přirozenou barvu obočí a perfektně jej zafixuje do tvaru • obočí díky gelu získá na výraznosti a intenz..
307Kč
Eyebrow Gel - fixační gel na obočí 6ml
S MALU WILZ gelem na obočí dosáhnete požadovaného tvaru i barvy obočí a zároveň jej zafixujete, to vše velmi rychle a jednoduše. Nezbytný pomocník pro stylové zakončení Vašeho makeupu. K dostání ve dvou odstínech. ..
333Kč
Longwear Liguid Eyebrow Liner - 1 ml
Fix na obočí s velmi přesným hrotem   Díky plstěnému hrotu je možné provést absolutně přesnou čáru Precizní aplikace Struktura odolná proti rozmazání Dlouhodobě odolné líčení ..
417Kč
Super Precision Eyebrow Liner - 0,8 g
Tužky na obočí pro velmi přirozený vzhled   Velmi jemná tužka 2v1 pro přesné obrysy Perfektní stínování pomocí spirálkovitého štětečku Není třeba ořezávat Líčení je dlouhodobé, odolné ..
381Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07