Hyper Sensitive - velmi citlivá pleť

Hyper Sensitive - velmi citlivá pleť

Hledáte produkty pro pleť s častými alergickými reakcemi? Pro pleť podrážděnou, citlivou a zanícenou? Nebo máte před svatbou a nechcete riskovat podráždění pleti před tak významným dnem! Případně hledáte produkty, které můžete bez obav nabídnout novým zákaznicím svého kosmetického či vizážistického salonu, jejichž pleť ještě dobře neznáte? Pak jste právě u cíle! To vše řeší produkty MALU WILZ Hyper Sensitive řady pro citlivou a velmi citlivou pleť.

Zobrazení:
Calming Tonic 200ml
Gelové, hydratační tonikum pro citlivou i velmi citlivou pleť. Podporuje obnovu buněk a zklidňuje podrážděné oblasti.  ..
Cleansing Gel Fluid 200ml
Čistící gel pro obzvláště šetrné umytí pleti. Minimalizuje zarudnutí pleti, příjemně chladí, nezpůsobuje dehydrataci a posiluje funkčnost kožní bariéry. Není nutné jej odmývat vodou, stačí setřít! Velmi vhodný pro citliv..
Repair Concentrate 30ml
Gelový, velmi intenzivně zklidňující a obnovující koncentrát, posiluje ochranou funkci pleti, příjemně chladí a intenzivně zklidňuje. Snižuje zarudnutí a je velmi dobrou ochranou pro citlivou, podrážděnou nebo namáhanou pleť. ..
Repair Cream 50ml
24-hodinová, zklidňující, hydratační péče o pleť. Posiluje hydrolipidový film na pleti, snižuje zarudnutí a je velmi dobrou ochranou pro citlivou, podrážděnou a namáhanou pleť.  ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07