O nás

Představení společnosti MALU WILZ Beauté

MALU WILZ Beauté je součástí společnosti ARTDECO Cosmetic Group. Společnost se sídlem na předměstí Mnichova v Karlsfeldu byla založena v roce 1985 Helmutem Baurechtem, zkušeným marketingovým manažerem v kosmetickém odvětví. Helmut Baurecht byl vždy fascinován barevností a krásou kosmetiky a měl svou vizi o ideální kosmetice - exklusivní, trendové, sofistikované a také profesionální. Tento svůj sen realizoval ve spolupráci s proslulou vizážistkou Malu Wilz, která dala kosmetice své jméno. Spoluprací těchto dvou zkušených odborníků vznikl fantastický koncept - kosmetika splňující všechny požadavky. Helmut Baurecht získal za svou práci v kosmetickém odvětví mnohá ocenění, například ocenění " A life of Beauty " za zvláštní zásluhy v oblasti profesionální kosmetiky.

MALU WILZ Beauté neprovádí žádné testování na zvířatech a ani si testy na zvířatech nenechává pro vývoj své kosmetiky provádět. 

Distribuce

Luczy s.r.o., IČ: 27514552, DIČ: CZ27514552 je výhradním distributorem kosmetiky Malu Wilz pro Českou republiku a Slovensko. Pěstící kosmetika je prodávána pouze prostřednictvím spolupracujících kosmetických salónů a vizážistů, dekorativní kosmetiku je možno zakoupit i prostřednictvím e-shopu.

Logistika

Objednávky jsou vyřizovány obratem a zasílány prostřednictvím společnosti PPL.

Spolupráce

Kosmetika Malu Wilz nabízí širokou škálu dekorativní i pěstící kosmetiky. Odpovídá požadavkům profesionálů, ale je vhodná i pro domácí použití. Kosmetika Malu Wilz je dodávána v kabinetním i prodejním balení. Pro spolupracující kosmetické salóny a vizážisty pořádáme pravidelná školení, poskytujeme manuály s podrobným popisem všech produktů a ošetření. Dvakrát do roka Vás pozveme na setkání, kde představíme novinky, trendové líčení pro dané období a poskytneme prostor pro vzájemnou výměnu zkušeností. 

K navázání profesionální spolupráce potřebujete pouze platné IČ a živnostenský list v souvisejícím oboru. Kontaktujte nás na některém z uvedených telefonních čísel nebo prostřednictvím e-mailu. Na spolupráci s Vámi se těšíme! 

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07