Řasenky

Řasenky

Odejít z domu bez řasenky by se dalo přirovnat k odchodu bez bot. Pokud patříte mezi ženy, které si bez řasenky nedokážou představit den, jste na správném místě. U MALU WILZ Vás délka, hustota, kvalita nebo tvar řas neomezuje ve výběru perfektní řasenky! Dopřejte jim vrstvu či dvě temně černé nebo klasické hnědé za pomoci řasenky, která konečně bude mít kartáček, který přesně potřebujet! MALU WILZ řasenky si prostě zamilujete!

Zobrazení:
Zobrazuji 19 (z 9 products)
2IN1 VOLUME & LENGTH MASCARA, 8 ml
Dvě úžasné řasenky v jednom balení! Řasenka s otočným kartáčem: Plně rozvinutý pro dokonale oddělené & prodloužené řasy, stočený pro velký objem & zatočené řasy S novou řasenkou nebudou řasy slepené, ..
558Kč
Diva Eyes Mascara Waterproof 12ml
Náš BESTSELLER mezi řasenkami je nyní ve VODĚODOLNÉ VERZI! Stejně úžasná a navíc voděodolná! Díky speciálnímu kónickému tvaru kartáčku dodá objem každičké jednotlivé řase!   ..
496Kč
Dramatic Look Mascara - Zvýrazňující řasenka 9ml
Speciální kartáček řasy pozvedne a oddělí. Vaše oči získají velmi výrazný a "dramatický" vzhled. Intenzivní černý odstín. ..
496Kč
Hypnotic Volume Mascara - 15ml
Řasenka s vícerozměrnými štětinkami K dispozici ve dvou odstínech - sytě černý a tmavě hnědý Krémová struktura Velmi odolná Nerozmaže se, nedrolí se Obsahuje ricinový olej pro růst a výživu ..
604Kč
Incredible Effect Mascara XS Bruh - XL Effect 6ml
XS KARTÁČEK - XL EFEKT Úžasná řasenka s malým, ale šikovným mini kartáčkem zajistí dokonalou a bezchybnou aplikaci, řasy zároveň získají intenzivní a prodloužený vzhled. Kartáčkem se snadno dostanete i do vnitřního kout..
418Kč
Make It Fix Mascara Top Coat 11ml
Jako nepromokavý kabátek oblékne tento průhledný gel řasenkou upravené řasy a líčení řas tak bude schopno odolat vodě, drolení, rozmazávání a to vše bez zatěžování řas! Líčení s tímto fixačním gelem bude dokonalé ..
440Kč
Řasenka 24-hodinová 9ml
Viditelně prodlouží a oddělí jednotlivé řasy, inovativní silikonový kartáček aplikuje potřebnou vrstvu na každou řasu a díky extrémně dlouhotrvajícímu složení se nemusíte bát drolení či žmolkování a můžete nosit tuto ..
477Kč
Řasenka Diva Eyes 12ml
•Objemující řasenka pro neodolatelné řasy • Kónický kartáček umožňuje perfektní nalíčení, dodá úžasný objem, drží řasy oddělené – prostě dechberoucí „diva“ vzhled! • Díky úzké špi..
496Kč
Řasenka Volume Deluxe 15ml
• Luxusní, nevšedně velký kartáček pro velký objem a délku řas • Perfektně upravené řasy pro každou situaci • Zdůrazňuje přirozený tvar řas a zvýrazňuje je od kořínků až ke konečkům ..
539Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07