Hydratační

Hydratační

Thalasso – vitalizující síla z oceánu

Oceán – zdroj veškerého života – pro nás představuje nekonečné zásoby základních povzbuzujících látek. Už i staří Řekové to věděli a jeho vitalizující, uklidňující a dokonce i léčivé účinky používali při rozvoji lékařské vědy pro léčbu těla i duše. Thalasso – synonymum pro zdraví a krásu z moře. Moderní Thalasso terapie je založena na léčení pomocí mořské vody, planktonu a řas a je prokázáno, že napomáhá komplexní regeneraci organismu. Kombinace těchto látek v hydratační                                                                                                           Thalasso řadě  zaplaví Vaši pleť pozitivní silou oceánu.
 
 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 13 (z 3 products)
Thalasso Hydro Gel - základní hydratační péče 30ml
Hydratační komplex s výtažky ze speciálních řas v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pleti za pomoci másla Cupuacu. Pleť si tak dlouhodobě udrží svěží..
Thalasso Intensive Mask - hydratační maska 50ml
Jemná Thalasso maska gelové konzistence dodá suché pleti intenzivní hydrataci prostřednictvím vysoce kvalitního výtažku z mořských řas, kyseliny hyaluronové, přírodních hydratačních látek a sorbitolu. Pleť získá přirozený ..
Thalasso Vital Treatment - hydratační krém 50ml
Cenný výtažek z mořských řas, tropické Cupuacu máslo a kyselina hyaluronová vytváří ochranný štít a dodají pleti výživné a hydratační účinné látky. Vhodné pro suchou pleť. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07