Koncentráty

Koncentráty

Životodárná síla pro potřeby každé pleti

Mnohem víc než jen rychlá povrchní krása, to jsou ampule MALU WILZ s vysokou účinností. Koncentrované pěstící látky, uchovávané ve skleněných ampulkách, které účinkují dlouhodobě a splňují individuální potřeby každé pleti. S těmito hodnotnými, účinnými koncentráty Vám MALU WILZ nabízí kompletní škálu účinných látek pro péči o krásnou a zdravou pleť. Výživné regenerační ošetření, intenzivní účinek a speciální řešení problémů s citlivou a nečistou pletí. Dopřejte si péči                                                                                                          s těmito vzácnými elixíry, které efektivně dovedou Vaši pleť                                                                                                          k čisté svěžesti a vitalitě bezprostředně po aplikaci.
Zobrazení:
Zobrazuji 115 (z 15 products)
Acne Control Ampule 2ml
Komplex účinných látek s výtažkem z droždí, panthenolem, allaintoinem, biotinem a Aloe Vera, které pleť zjemňují a neutralizují  a také pomohou při boji se zarudlostí. Vhodné pro řešení nedokonalostí kombinované, mastné..
Aloe Vera ampule 2ml
HYDRATACE PRO JAKÝKOLI VĚK A KAŽDOU PLEŤ Účinek Aloe Vera ampule je velmi rychle viditelný. Aktivní látky velmi rychle pleť zklidní, zchladí a hydratují. Extrakt z okurky osvěží, alantoin podpoří buněčnou obnovu a vyhlazuje..
Ampule Detox Agent 2ml
Koncetrované účinné látky pro ochranu pleti před předčasným stárnutím pleti Chrání před modrým světlem a infračerveným zářením Posiluje schopnost vlastní regenerace pleti Účinné látky: ..
Ampule Ultimate Glow 2ml
Koncentrované účinné látky pro prozářenou pleť Kmenové buňky z alpské růže zlepšují kvalitu pleti a navozují příjemný pocit Projasňující pigmenty vizuálně zakrývají nedokonalosti na pleti &..
Ampule Wrinkle Expert 2ml
Koncentrované účinné látky pro vyhlazenou a pevnou pleť   Učinný pomocník pro boj s vráskami  Vyhlazuje pleť pomocí syntetického tripeptidu SYN®-AKE* Výtažek z kořene Ir..
Caviar Gold Ampule 2ml
VELMI INTENZIVNÍ PÉČE S KAVIÁROVÝM EXTRAKTEM A ZLATEM Intenzivně regenerační koncentrát s výtažkem z kaviáru, kyselinou hyaluronovou a zlatem proniká do hlubších vrstev pokožky a přináší tam hydrataci. Paracress , extrakt z..
Caviar Performance Ampule 2ml
Vysoce koncentrovaný kaviárový výtažek navrátí pleti původní přirozené schopnosti a dokonale ji vyživí. Vhodné pro namáhanou pleť. ..
De-Stress ampule 2ml
KONCENTRÁT ÚČINNÝCH LÁTEK PRO ZKLIDNĚNÍ PODRÁŽDĚNÉ PLETI  Koncentrát s hedvábnou strukturou posiluje obranyschopnost pleti a zabraňuje ztrátám hydratace. Prebiotická aktivní složka obnovuje ekosystém pokožky a chrán..
Hyaluronic Active+ ampule - 2ml
Intenzivně hydratační koncentrovaná účinná látka v ampulce   • HYALURONIC ACTIVE+ AMPULE obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové (vysokomolekulární a nízkomolekulární) dodají pleti extra porci hloubkové ..
Hydro Control Ampule 2ml
Účinné látky, obsažené v ampuli, navrátí pleti hydrataci, ztracenou v důsledku negativních vlivů životního prostředí. Vhodné pro všechny typy pleti. ..
Luxusní plechový boxík na 7 ampulek
Ekologické řešení: Boxík lze používat znova a znova a je vynikající, praktický na cestování     ..
155Kč
Luxusní stojánek na ampulky
Luxusní stojánek, který upoutá oči každé vaší zákaznice! Do stojánku je možno vložit 10x 5ml ampulku s pumpičkou a také skleněné ampulky, které díky tomu bedete mít po ruce a přitom bezpečně uskladněné! Oči prodávají! N..
Stress Control Ampule 2ml
Vysoce koncentrované zklidňující složky dodají pleti pocit hluboké relaxace. Unavená, podrážděná pleť je zklidněna, chráněna a pěstěna. Vhodné pro zarudlou, podrážděnou a citlivou pleť.  ..
Vitamin C Energy Complex 3x 9,3 ml
Energizující aktivní účinný koncentrát s čistým vitamínem C Čistý vitamín C je aktivován po smíchání s nosným gelem, obsaženým ve spodní části lahvičky. Vzhledem k tomu, že se vitamín C přímo vstřebává pokožkou,..
Vitamin C Energy Complex 9,3 ml
Energizující aktivní účinný koncentrát s čistým vitamínem C Čistý vitamín C je aktivován po smíchání s nosným gelem, obsaženým ve spodní části lahvičky. Vzhledem k tomu, že se vitamín C přímo vstřebává pokožkou,..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07