Aloe Vera

Aloe Vera

ALOE S BOŽSKÝMI SCHOPNOSTMI JE TRENDY (ZNOVA!)

Nejvíce trendy jsou nyní přírodní ingredience, které znáte například z koupelny Vaší babičky. Bylinné účinné látky jsou stále více žádané. Aloe Vera je jedna z těch nejvíce vyhledávaných přírodních pěstících ingrediencí v Google. Blahodárné pěstící účinky této zelené vodní zásobárny jsou známy již tisíce let. Kleopatra a Nefertiti milovaly a používaly elixíry s touto ingrediencí. A zákazníci požadují                                                                                                ověřené ingredience v moderní kosmetické péči.

OBDIVUHODNÉ VLASTNOSTI:

Buničina zelených listů Aloe Vera obsahuje 200 různých ingrediencí jako jsou vitamíny, minerály, enzymy a aminokyseliny.

ALOE VERA JE PRO KAŽDÉHO:

Vzhledem k velkému množství živin má Aloe Vera univerzální použití. Aloe Vera – univerzální péče pro nejrůznější typy pleti.

ALOE VERA – JEMNÝ,  JEDNODUCHÝ HRDINA V KOSMETICKÉ PÉČI ZA DOSTUPNOU CENU

Aloe Vera nabízí optimální základní péči o pleť a je perfektním výběrem pro ty, kdo s péčí o pleť začínají a nemají vysoký rozpočet.

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
Aloe Vera ampule 2ml
HYDRATACE PRO JAKÝKOLI VĚK A KAŽDOU PLEŤ Účinek Aloe Vera ampule je velmi rychle viditelný. Aktivní látky velmi rychle pleť zklidní, zchladí a hydratují. Extrakt z okurky osvěží, alantoin podpoří buněčnou obnovu a vyhlazuje..
Aloe Vera Cleansing Gel 100ml
ŠETRNÝ REVITALIZAČNÍ ČISTÍCÍ GEL Uvolní nečistoty a přebytečný kožní tuk z pleti,  poskytne intenzivní hydrataci a připraví pleť pro následnou péči. Je osvěžující, povzbuzující a vitalizující. Vhodný pro ..
Aloe Vera Cream 50ml
ZJEMŇUJÍCÍ HYDRATAČNÍ KRÉM Hydratační, ochranný a výživný krém, zklidňuje, snižuje podráždění vystresované pleti. Dostává pleť do žádoucí rovnováhy a redukuje začervenání a podráždění. Vhodný pro normáln..
Aloe Vera Fluid 50ml
LEHKÝ HYDRATAČNÍ FLUID Lehká struktura fluidu se snadno vstřebává a vyhlazuje povrch pokožky. Pomocí Aloe Vera dodává pleti svěžest a intenzivní hydrataci, zklidňuje a projasňuje. Extrakty z ananasu a citronu pleť zjemňují a..
Aloe Vera Gel & Mask 50ml
Chladivá maska uhasí žízeň každé pleti – poskytne dlouhodobou hydrataci ihned po aplikaci. Vynikající pomocník pro podrážděnou a poškozenou pleť a opravdový SOS přítel po pleť iritovanou holením či nadměrným pobytem na slu..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07