Regenerace

Regenerace

Luxusní péče pro náročnou pleť

Cílená regenerace náročné pleti je nezbytná pro její nadčasovou krásu. Cesty k dosažení tohoto cíle jsou stejně různorodé jako typy pleti. Zralá pleť má mnoho podob a proto potřebujeme široké spektrum produktů péče o tento typ pleti. A to je přesně to, co exkluzivní regenerační kosmetika MALU WILZ nabízí.
Zobrazení:
Zobrazuji 16 (z 6 products)
Age Delay Concentrate - 30ml
Anti-aging sérum pro povzbuzení a relaxaci pleti   Toto sérum je určeno pro všechny typy pleti, ale speciálně je určeno pro náročnou pleť.   Extrakt z perského hedvábného stromu - Albizia julibri..
Anti Stress Cream - krém na citlivou pleť couperose 50ml
Výtažek z kořene lékořice a špičková japonská ingredience biorusol mají především zklidňující účinek. Zelený čaj a vitamín E - nepřátelé volných radikálů - chrání před negativnímí účinky životního prostředí. R..
Extra Rich Cream - 50ml
Velmi bohatý krém s anti-aging účinkem pro velmi suchou pleť   Vyvinutý a určený speciálně pro náročnou pleť   Matrixyl, který je v krému obsažen, funguje jako výplň pleti a výrazně se ted..
Eye Control Cream - výživná oční péče 15ml
Oční péče nejvyšší kvality s jemnou ochranou pro zajištění optimální hydratace očního okolí. Vhodné pro namáhané oční okolí. ..
Q10 Energizer - krém s koenzymem Q10 50ml
Krém pro denní i noční použití. Dokonale vyvážená kombinace vysoce účinných látek koenzymu Q10 a vitamínů E a A má vynikající atioxidační účinky a zajistí pleti jedinečnou péči. Vhodný pro suchou pleť. ..
Winter Cream - dokonalá ochrana pleti v zimním období 50ml
Velmi bohatý krém s jemnou strukturou, vyživuje a ochraňuje pleť ohroženou zimním počasím – sněhem, větrem venku a suchým vzduchem v místnostech s ústředním topením. Vzácné ingredience jako jsou allantoin, panthenol, bambu..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07