Mini balení

Mini balení

Vyrážíte na služební cestu? Na dovolenou? Na výlet? Připravili jsme pro Vás nejnutnější výbavu v malých velikostech, které se vejdou do kosmetické taštičky a nezaberou ve Vašem kufru mnoho místa!

Zobrazení:
Zobrazuji 19 (z 9 products)
MINI Cell Performance Concentrate 5ml
Elixír, přímo nabitý účinnými látkami          Bez parfemace NEOBSAHUJE silikony, parabeny, PEG, minerální oleje Přínosy obsažených účinných látek: Podporují přirozen..
MINI Cell Performance Day Cream 3ml
Luxusní krém se silným anti-aging účinkem   Bohaté složení Nádherná luxusní vůně NEOBSAHUJE silikony, parabeny, PEG, minerální oleje Přínosy obsažených účinných látek: Dodávají p..
MINI Cell Performance Eye Cream 3ml
Luxusní krém pro oční okolí bez vrásek  Jemné, ale zároveň na účinné látky bohaté složení, určené pro suché a citlivé oční okolí Bez parfemace NEOBSAHUJE silikony, parabeny, PEG, minerální oleje ..
MINI Gentle Cleansing Foam - jemná odličovací pěna 10ml
Jojobové voskové perličky různých velikostí jemně odstraní odumřelé pleťové buňky a pleť získá hladký svěží vzhled. Přestože se jedná o velmi důkladné vyčištění, produkt ve formě jemné pěny je k pleti šetrný a nev..
MINI Jojoba peeling - 10ml
Konzistence tohoto krémového peelingu je příjemně jemná a hladká. Obsahuje zrníčka jojobového vosku různé velikosti, která se přizpůsobí jakékoli nerovnosti pleti a účinně odstraní odumřelé pleťové buňky. Je velmi š..
MINI Natural Beauty Day Cream 10ml
Oblíbený pigmentující denní krém, který Vaší pleti dodá dokonalý a velmi přirozený vzhled, nyní v mini balení! Perfektní pro cestování! ..
227Kč
MINI Vitamin C Collagen Booster 10ml
Sérum s účinnými látkami pro zpevnění kontur Vitamín C stimuluje syntézu kolagenu, napravuje poškození pleti, způsobené zářením a zesvětluje pigmentové skvrny. Ultra moderní kolagenový booster s peptidy redukuje rýhy a vr..
MINI Vitamin C Collagen Cream 10ml
Anti-aging péče pro zpevnění kontur Dokonalá souhra vitamínu C, vysoce účinného kolagenového boosteru s peptidy a rozpustného elastinu snižuje hloubku rýh a vrásek a zvyšuje syntézu kolagenu. Zlepšuje tonus pleti, zpevňuje ko..
Plastiková taštička
Plastiková taštička pro drobné dárkové soupravy nebo pro výbavu mini produktů. Vynikající pro sestavení mini produktů na cestování! Rozměr taštičky je š 16cm, v 14,5 cm, hloubka dna 3 cm. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07