Grand Cru

Toto luxusní anti-aging ošetření nabízí kabinetní balení abrazivního peelingu s rozdrcenými jadérky hroznového vína, masku se zpevňujícím efektem, jemně třpytivý elixír plný účinných složek a masážní gel, který splní i ty nejnáročnější představy. Ošetření kombinuje vysoce luxusní rozmazlující zážitek s intenzivní regenerací. Silný anti-aging účinek zpomalí stárnutí pleti a dodá jí viditelně omlazený vzhled.
Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
GRAND CRU ELIXIR 30ml
LUXUSNÍ KONCENTRÁT S ŠAMPAŇSKÝM EXTRAKTEM A KYSELINOU HYALURONOVOU   Poskytuje intenzivní hydrataci, posiluje pružnost a chrání kolagenní a elastická vlákna před poškozením a degenerací. Acetyl hexapeptide redukuje hlo..
GRAND CRU MASK 200ml
LUXUSNÍ MASKA S ŠAMPAŃSKÝM EXTRAKTEM Chladivá maska se sametově hebkou strukturou. Zanechává na pokožce pocit luxusu a vitality. Kyselina hyaluronová zachovává vzhled mladistvé pokožky a chrání před ztrátou hydratace. Výtaž..
Grand Cru Mask 50ml
Luxusní gelová maska Chladivá maska, s jemnou, sametovou strukturou Dodá pleti pocit luxusu a vitality Kyselina hyaluronová doplní výrazně zásoby hydratace a zabrání jejím ztrátám Šampaňský extrakt je sil..
GRAND CRU MASSAGE GEL 100ml
LUXUSNÍ MASÁŽNÍ GEL S ŠAMPAŇSKÝM EXTRAKTEM Zážitkový masážní gel vytvoří na pokožce jemný film a vyživuje ji mandlovým olejem a šampaňským extraktem, které dodají pokožce sametovou jemnost. Během masáže se třpytiv..
GRAPE SEED PEELING 200ml
ŠETRNÝ KRÉMOVÝ PEELING   Šetrný peelingový krém s na jemno rozemletými jadérky z hroznového vína. Jemně odstraňuje odumřelé buňky, okamžitě viditelně oživí pleť. Mandlový olej vyživuje suchou pokožku, činí ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07