Barevné laky na nehty

Barevné laky na nehty

Pro barevné laky MALU WILZ je charakteristická vysoká odolnost a intenzita barev. Odstíny jsou každoročně upravovány dle módních trendů.

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Bezacetonový odlakovač na nehty - 100ml
Odstraňuje lak na nehty šetrně a rychle Nevysušuje nehty S příjemnou okurkovou vůní Vhodný i pro umělé nehty Bez acetonu     ..
136Kč
FAST DRY DROPS 20ml
Kapky pro urychlení schnutí čerstvě nalakovaných nehtů. Nalakované nehty jsou zároveň chráněny proti oděru a škrábancům. V produktu je obsažen výtažek ze semínek mochyně (Inca Berry), který nehty i nehtovou kůžičku hydratuj..
327Kč
Gel Studio Top Coat - 9ml
* Zvýší barevnou intenzitu * Zvýší odolnost laku * Zvýší lesk laku na nehty * Dodá jakémukoli laku na nehty moderní vzhled gel-laku * K odstranění je možné použít odlakovač bez acetonu * Neobsahuje formaldehy..
329Kč
Malu Wilz Nail Lacquer 9ml -
* Speciální textura vytváří intenzivní lesk * Laky jsou velmi odolné a rycleschnoucí * Inovativní štěteček ve tvaru vějířku velmi usnadní perfektní aplikaci * Vysoká krycí schopnost * Pro odstranění stačí pou..
265Kč
MINI LAK NA NEHTY - 6ml
Vysoce trvanlivý lak na nehty v mnoha barvách. Lak je v praktickém mini balení, vhodném i na cesty.    SLOŽENÍ**: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYC..
175Kč
RED LIPS ON THE BEACH - MINI LAK NA NEHTY - 6ml
Jaká je nejoblíbenější barva laků na nehty? No přece červená! A tahle je přesně vytvořena pro letošní slunečné období ve stejném odstínu, jako je nádherný odstín SUPER STAY LIP FLUID! Vysoce trvanlivý lak na nehty ..
175Kč
TROPICAL VIBES - MINI LAK NA NEHTY - 6ml
Nádherné letní odstíny! Vysoce trvanlivý lak na nehty v mnoha barvách. Lak je v praktickém mini balení, vhodném i na cesty.    SLOŽENÍ**: BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ACETYL TRIBUTYL C..
175Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07