Glamour líčení

 

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Diamond Glow - 15g - GLAMOUR GLOW
Luxusní třpytivý pudr v retro balení   * Mikrojemný třpytivý pudr v něžném růžovém odstínu s elegantním, jemným třpytem * Diamond Glow dodá sofistikovaný efekt Vašemu dekoltu, na ramenou a do vlasů * ..
446Kč
Glam Eye Liner 6g
VODĚODOLNÁ OČNÍ LINKA S ELEGANTNÍM TŘPYTEM S GLAM EYE LINER získají Vaše oči naprosto okouzlující vzhled. Sytá barva této oční linky zajistí intenzivní a elegantně třpytivý oční make up.  Líčení s touto očn..
372Kč
Glow Highlighter Stick 1,4g
LUXUSNÍ PROJASŇOVAČ Highlighter dodává pleti hedvábný lesk a obličej doslova rozzáří. Sametově jemná struktura zajišťuje vysoký komfort při aplikaci, snadno se nanáší i mísí, takže ideální i pro STROBING. Třpytivé pe..
453Kč
Incredible Effect Mascara XS Bruh - XL Effect 15ml
XS KARTÁČEK - XL EFEKT Úžasná řasenka s malým, ale šikovným mini kartáčkem zajistí dokonalou a bezchybnou aplikaci, řasy zároveň získají intenzivní a prodloužený vzhled. Kartáčkem se snadno dostanete i do vnitřního kout..
418Kč
Lip Diamond 3,5g
Třpytivá rtěnka   Třpytivý, luxusní vzhled rtů Třpytivé částečky odráží světlo a dodávají tak rtům multidimenzionální efekt Olej z para ořechů rty udržuje nádherně hladké Vitamín E chr..
491Kč
Liquid Lip & Cheek Tint 10ml
TEKUTÁ TVÁŘENKA & BARVA NA RTY Jedinečný produkt 2v1. Pomocí tohoto produktu dosáhnete velmi přirozeného líčení, kdy odstín na rtech dokonale ladí s odstínem na tvářích. Líčení je velmi odolné. Intenzitu odstínu je m..
593Kč
Luxury Eye Shadow Palette
Luxusní paletky pro glamour líčení  Paletka s pěti nádherně sladěnými odstíny očních stínů  Ve dvou barevných kombinacích  Kvalitní pěnový aplikátor je součástí balení  Paletka ..
502Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07