Bronzing

  

Trendy letní bronzingové produkty pro svěží, jemně opálený, sluncem políbený vzhled.

Zobrazení:
Zobrazuji 16 (z 6 products)
Bronzing Powder - 20g
Designový tónovací pudr ve třech harmonických odstínech Sametově jemná struktura je příjemná pro aplikaci Pudr dodá pleti sluncem políbený vzhled Jemný perleťový pigment pleť velmi přirozeně projasní ..
870Kč
Bronzing Powder Sunset Glow Edition 10g
Dvoubarevný, jemný pudr pro dlouhodobě krásné líčení Velmi rychle dodá pleti přirozeně opálený vzhled  Speciální pigmenty zajišťují rovnoměrnou aplikaci Elegantní boxík svým zabarvením evokuje slun..
770Kč
Bronzingová edice - Hydra Lip Gloss - 3,5ml
Lehký třpyt a jemné odstíny Intenzivní hydratace Objemující efekt Složení bez lepku, bez lanolínu a bez parabenů   Účinné látky: Blue Seakale, Collageneer®, Hayluronic Fill..
420Kč
BRONZINGOVÁ LIMITOVANÁ EDICE SUNSET GLOW Longwear Eyeshadow Pen - 1,4 g
Tři nádherné odstíny, přesně ty pravé pro Váš letní look!   Jedinečné oční stíny s vysokým obsahem pigmentu, které nezatěžují oční víčko, ale perfektně drží po dobu nejméně 10 hodin!   ..
440Kč
Ray of Light Glow Fluid 25ml
Fluidní rozjasňovač dodá nádherný, jemný třpyt Ultra lehké složení, nemastné, může být použito také pro projasnění kterékoli části těla – nádherné například do dekoltu Neobsahuje parabeny a ani parfemac..
685Kč
Zadní karta do stojánku SUNSET GLOW EDITION / COMPACT POWDER
Plakát z pevného papíru, určený k použití jako zadní karta do prezentačního stojánku. Karta je oboustranná, určená k prezentaci buď bronzingového promo SUNSET GLOW EDITION nebo COMPACT POWDER ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07