Bronzing

 

Trendy letní bronzingové produkty pro svěží, jemně opálený, sluncem políbený vzhled.

Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
Bronzing Powder - 20g
Designový tónovací pudr ve třech harmonických odstínech Sametově jemná struktura je příjemná pro aplikaci Pudr dodá pleti sluncem políbený vzhled Jemný perleťový pigment pleť velmi přirozeně projasní ..
870Kč
ETHNO LOVE Bronzing Blush - 9g
Designová bronzingová tvářenka ve třech sladěných odstínech Hedvábně jemná struktura pro příjemnou aplikaci Jemný perleťový pigment dodá tvářím prosluněný, jasný a zdravý vzhled Bronzing Blush se snadno ..
752Kč
Natural Glow Lip Balm Pigment - 3g
Unikátní balzám na rty pro velmi přirozený,  nádherný vzhled Samozabarvující pigmenty pracují s přirozeným pigmentem rtů a každé zbarví individuálně Drahocenné rostlinné oleje chrání rty před ztrátou hydr..
355Kč
Summer Glow Bronzing Pearls - 25g
Bronzingový pudr „zapečený“ do perliček Ideální jako velmi přirozená tvářenka a pro jemné konturování tváří Díky jemným perlám lze intenzitu odstínu jednoduše korigovat a aplikovat bez „prášení“ ..
627Kč
Summer Glow Shimmer Fluid - 15ml
Reflexní fluidní projasňovač pro jemně třpytivý letní tón, sluncem projasněný, svěží jako po koupeli v moři Ultra lehká, nemastná struktura se jednoduše rovnoměrně aplikuje. Snadno se spojí s pletí a dodá jí samet..
730Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07