Oční stíny do boxu

Oční stíny do boxu

MALU WILZ Vám s radostí představuje velmi širokou škálu vysoce kvalitních očních stínů, které si i po nanesení zachovají svou barevnou sytost. Matné, perleťové, se třpytkami, pastelové, teplé či studené odstíny. Vhodné jak k profesionálnímu líčení, tak pro ženy, které si na náročné barevné kombinace a stínování nepotrpí. Skvěle se nanáší prstem, štětcem i aplikátorem. Pro dosažení opravdu bezchybného vzhledu použijte bázi pod oční stíny MALU WILZ.

Zobrazení:
Zobrazuji 14 (z 4 products)
Box na 3 oční stíny TRIO nebo na tvářenku
Vytvořte si vlastní, přesně vybranou, barevnou kombinaci. Praktický "click" systém umožňuje snadné používání. Trio box je vhodný i pro tvářenky s "click" systémem. Naše elegantní BEAUTY BOXY – nyní nově baleny v papírov..
290Kč
Box na oční stíny MAXI
Vytvořte si vlastní, přesně vybranou, barevnou kombinaci. Praktický "click" systém umožňuje snadné používání. Naše elegantní BEAUTY BOXY – nyní nově baleny v papírových krabičkách! Zcela jasné výhody: S lá..
440Kč
Eye Shadow - Oční stíny do boxu 1,4g
Oční stín s praktickým "click" systémem. V nabídce nejen ve třpytivých perleťových i diskrétních matných odstínech, ale také v duhových či kouřových odstínech. ..
219Kč
Trendové oční stíny Eye Shadow 1,4g
Nádherné NUDE odstíny podzimního trendu od MALU WILZ jsou přesně ty pravé pro každou ženu! Pod stíny doporučujeme použít bázi pod stíny EYE SHADOW BASE.   ..
219Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07