Novinky

 

VÁNOCE SE BLÍŽÍ!

A s nimi krásné dárky od MALU WILZ!

Objednejte si je pro své blízké v některém z kosmetických salonů, jejichž seznam najdete v sekci SPOLUPRACUJEME. Stačí do salonu zatelefonovat a Váš vybraný dárek Vám pošleme!

Vánoční nabídku si můžete prohlédnout v sekci VÁNOCE.

  

 

Zobrazení:
Zobrazuji 13 (z 3 products)
Brush Cleanser 100ml
ČISTIČ ŠTĚTCŮ • Rychleschnoucí sprej na čištění a dezinfekci štětců • Praktická 100ml lahvička s rozprašovačem je ideální pro čištění štětců mezi jednotlivým použitím • Rychlé a snadné použití bez..
325Kč
Energizing Hair & Body Wash 200ml
Osvěžující pánský mycí gel na tělo i vlasy   • Osvěžující sprchový gel jemně čistí tělo i pokožku hlavy a povzbuzuje smysly • Alantoin posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky • Pokožka je hydr..
Gentle Make-up Remover
Dvousložkový, velmi šetrný, ale vysoce účinný odstraňovač make-upu   Zvláště jemně a rychle odstraňuje make-up na obličeji, očích a rtech Jemné složení s pěstícími složkami zanechává pokožku příj..
463Kč
Harmonizing Aroma Mask 50ml
DOMÁCÍ LÁZNĚ PRO VAŠI PLEŤ - limitovaná edice masek  50 ml Používání masek v rámci domácí péče by se mělo stát pravidelným návykem! HARMONIZING AROMA MASK Bohatá krémová maska Má zklidňující ef..
Relaxing Moments Cream Mask 50ml
DOMÁCÍ LÁZNĚ PRO VAŠI PLEŤ - limitovaná edice masek  50 ml Používání masek v rámci domácí péče by se mělo stát pravidelným návykem! RELAXING MOMENTS CREAM MASK Rozmazlující krémová maska ..
Super Stay Lip Fluid - 3ml
Inovativní, gelová konzistence Líčení vydrží extrémně dlouho Příjemný pocit po celé hodiny Krásně rovnoměrný a matný povrch Intenzivní odstíny     ..
495Kč
White Coffee Mask 50ml
DOMÁCÍ LÁZNĚ PRO VAŠI PLEŤ - limitovaná edice masek  50 ml Používání masek v rámci domácí péče by se mělo stát pravidelným návykem! WHITE COFFEE MASK Hýčkající krémová maska Zklidňuje pleť pom..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07