Muži

Muži

Péče o namáhanou pánskou pleť

V současné době, kdy je cílená individuální péče o pleť běžnou součástí života, chtějí i muži dát své pleti víc než jen vodu po holení. A proto jsou zde vynikající produkty na profesionální úrovni, která zajistí dokonalou hydratační péči. Doba, kdy pro muže byl k dispozici pouze sprchový šampón a kdy abecední seznam produktů o mužskou pleť končil u "A" jako After shave, je minulostí. Dnes již moderní muž zná pojmy jako hydratační nebo anti-aging produkt. A nejen zná! Modení muž je používá! Ochotně využívá komfort snadné a přitom účinné cesty ke zdravějšímu a čistému vzhledu, který se tolik líbí ženám!

 

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 14 (z 4 products)
Anti Stress Balm - pleťový balzám 50ml
Zklidňující balzám pro namáhanou mužskou pleť. Redukuje zarudnutí a jiné podráždění pleti a dodává jí vyvážený, pěstěný vzhled. Aloe Vera extrakt, Panthenol a Bisabol pleť zklidňují a zabraňují vzniku zánětlivých proc..
Energizing Hair & Body Wash 200ml
Osvěžující pánský mycí gel na tělo i vlasy   • Osvěžující sprchový gel jemně čistí tělo i pokožku hlavy a povzbuzuje smysly • Alantoin posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky • Pokožka je hydr..
306Kč
Energy Fluid - péče o pleť 50ml
Vitalizující péče s anti-aging efektem. Jedinečné suroviny jako je výtažek z guarany a vitamín C, stejně jako kofein stimulují aktivaci unavené mužské pleti a oživují její vzhled. Kromě toho Matrixyl® redukuje drobné vrásky a ..
ENERGY SET PRO MUŽE
Set produktů pro pány v dárkovém balení  Energy Fluid 50ml - vitalizující pánská péče s anti-aging účinkem, hydratuje, díky kofeinu dodá svěží vzhled a redukuje drobné vrásky  Energizing Hair & Body ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07