Camouflage

Camouflage

 

MALU WILZ Beauté Camouflage 

MALU WILZ sada kamufláží byla vyvinuta v úzké spolupráci s vědci a dermatology. Výsledkem je voděodolný výrobek s vynikající krycí schopností, vhodný pro všechny druhy pleti, kterým lze zakrýt na obličeji, krk či dekoltu anomálie jako například pigmentace, mateřská znaménka, kuperózu, žilky, akné, jizvy či tetování. Kamufláže jsou odolné proti vlhkosti a po zafixování odolné i proti otěru.

MALU WILZ kamufláže jsou také ideální jako podklad pro všechny druhy fluidních i sypkých make-upů, denní a večerní líčení. Skvělé pro foto, svatební a molo make-up.

MALU WILZ kamufláže jsou velmi šetrné k pleti a lze je použít i na pleť  velmi citlivou.

 

Profesionální tip:

Chcete-li zakrýt jizvy či rozšířené žilky, nejprve vyrovnejte odstíny pleti pomocí zeleně zbarvené kamufláže - odstín číslo 12.

Pro zamaskování pigmentace či tmavých kruhů pod očima je nejvhodnější použít odstín číslo 1 nebo 3.

 

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
AKČNÍ NABÍDKA Camouflage Cream ODSTÍN 7
Voděodolný krycí krém vhodný pro každý typ pleti, určený k zakrytí žilek, pigmentací, tetování a skvrn. Zajistí perfektní make-up pro svatební den, při focení či pro běžný den. • Spolehlivě a bezchybně zakrývá nedo..
Camouflage Cream - camouflage v kelímku 6g
Voděodolný krycí krém vhodný pro každý typ pleti, určený k zakrytí žilek, pigmentací, tetování a skvrn. Zajistí perfektní make-up pro svatební den, při focení či pro běžný den. • Spolehlivě a bezchybně zakrývá nedo..
440Kč
Camouflage Stick - camouflage v tužce 2g
Voděodolná krycí tužka na zakrytí tmavých kruhů pod očima, červených skvrn, jizviček a drobných pleťových nedokonalostí ve čtyřech odstínech. • Voděodolné  • Ořezáním tužky snadno zabráníte infekci ..
308Kč
Fixing Powder - Fixační pudr 15g
Transparentní sypký pudr s nebesky hebkou labutěnkou pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • ..
518Kč
High Cover Foundation 30ml
"Kamufláž make-up" - fluidní make-up se silnou krycí schopností a s dlouhotrvajícím efektem. Spolehlivě zakryje všechny nesouměrnosti pleti, jako například pigmentové skvrny či červené žilky. Pleť je po nanesení dokonale sjednoc..
769Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07