Štětce

Štětce

Vysoce kvalitní štětce pro profesionální práci jsou vyvinuty tak, aby vyhovovaly nejen pro líčení, ale i našemu smýšlení. Speciální syntetické vlákno, které je použito při jejich výrobě, v sobě slučuje výhody přírodních i syntetických materiálů. Pracuje se s nimi stejně precizně jako s přírodním vlasem a jejich údržba je rychlá a snadná jako u klasických syntetických materiálů. Napohled nepoznáte, že se nejedná o přírodní vlas a nemusí kvůli tomu trpět žádná zvířátka!

Zobrazení:
Zobrazuji 115 (z 15 products)
Aplikátor na stíny
Pěnový aplikátor na oční stíny. Tento aplikátor je také výborný na nanášení flitrů a třpytek či třpytivých pudrů a stínů. ..
268Kč
Blending brush štětec na oční stíny
Ideální štetec pro stínování, rozpracování stínů, zjemnění kontur a barevných přechodů. ..
446Kč
Brush Cleanser 100ml
ČISTIČ ŠTĚTCŮ • Rychleschnoucí sprej na čištění a dezinfekci štětců • Praktická 100ml lahvička s rozprašovačem je ideální pro čištění štětců mezi jednotlivým použitím • Rychlé a snadné použití bez..
325Kč
Eyebrow brush - štětec na obočí
Profesionální štětec na úpravu obočí Zkosený tvar je ideální pro probarvení a úpravu obočí Štětec lze také výborně použít při aplikaci očních stínů v očním záhybu Štětec je v praktickém poudře, ..
279Kč
Kabuki štětec
Jemný štětec pro snadnou a bezchybnou aplikaci pudrů. Díky štětci získá pleť velmi přirozený vzhled. Vynikající pro aplikaci minerálních pudrů. ..
627Kč
Kartáček na řasy
Perfektní pomocní na oddělení řas, slepených po aplikaci řasenky. Kartáček také lze dobře použít na pročesání obočí. ..
208Kč
Make-up brush - štětec na make-up
Profesionální štětec na aplikaci fluidního make-upu Vysoce kvalitní syntetická vlákna s jemnými hroty jsou speciálně vyvinuta pro příjemnou a dokonalou aplikaci fluidního make-up Zakulacený tvar zaručuje dokonalou apl..
491Kč
Malý štětec na stíny
Štětec na oční stíny, který umožňuje detailní práci a precizní stínování. ..
347Kč
Mini Brush Set - cestovní sada sedmi velmi kvalitních štětců
• Perfektní sestava štětců je v nové sadě MINI BRUSH SET • Ideální pro cestování či do kabelky na doplnění make-upu • Velmi luxusní štětce ve vysoké kvalitě za atraktivní cenu • Ště..
1 198Kč
Velký štětec na stíny
Aplikace očních stínů je s tímto štětcem sametově jemná a pudrové stíny se snadno nanášejí. Dlouhá rukojeť usnadňuje manipulaci se štětcem. ..
491Kč
Štětec na oční linku
Tenounký štětec umožňuje velmi přesnou aplikaci oční linky. ..
231Kč
Štětec na pudr
Dokonalý štětec na pudr, vynikající pro aplikaci sypkých a kompaktních pudrů. Jeho zakulacený tvar usnadňuje aplikaci a zabraňuje vytvoření ostrých ohraničení. ..
824Kč
Štětec na rozjasňovač
Profesionální štětec na fluidní a krémové rozjasňovače   • Ideální štětec pro aplikaci krémových a fluidních rozjasňovačů • Velmi jemné, tenké syntetické chloupky dokonale přenesou produkt, aniž by ubra..
446Kč
Štětec na rty
Pomocí štětce nanesete rtěnku s velkou přesností a bez ztráty intenzity barvy. Tvar do špičky dokonale vykreslí kontury rtů. ..
241Kč
Štětec na tvářenku
Plný, zaoblený tvar štětce je ideální pro nanášení tvářenky a také pro konturování, projasňování a zvýrazňování. Štetec je vhodný i pro alikaci Loose Powder a bronzových perliček.  ..
659Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07