Trendové líčení

Trendové líčení

 

BLUE JEANS ARE TIMELESS

Modré džíny, to je kousek oblečení, který najdete v každé skříni už po desítky let! Nadčasová, věčná móda! Stejně tak, jako džíny sluší všem bez ohledu na věk, barvu pleti, barvu vlasů, tak i nový trend pro jaro a léto 2022 od MALU WILZ sluší všem!   

Úžasné odstíny hnědé, od světlounké po sytě tmavou, doplněné nádhernou modrou, to jsou tóny opravdu pro každého! S novým trendem můžete vytvořit velmi přirozené líčení, ale také nádherně podmanivé a zároveň jemné kouřové líčení.

 

OČI

Luxusní paletka GOOD DENIM DAY v džínovém designu obsahuje pět pudrových stínů, z nichž některé jsou jemně perleťové a některé matné. S touto paletkou se nalíčíte kdekoli, protože obsahuje zrcátko a také aplikátor na stíny!

Pro dokonalé rozpracování očních stínů má pro Vás MALU WILZ novinku - EYE SHADOW BASE - bázi pod oční stíny, balenou v praktické tubičce, která usnadní aplikaci a zabrání vysychání. Báze nejen zajistí dokonalé a dlouhodobě perfektní líčení, ale také pečuje o jemňounkou kůžičku na očních víčkách, které díky obsaženému oleji z meruňkových jader zajistí potřebnou hydrataci a vitamín E má antioxidační účinek a posílí elasticitu.

Pro nepřehlédnutelně nádherný oční make up je tato kolekce pro trendové líčení doplněna o SOFT EYE STYLER v úžasném mocha braun odstínu. Tato mechanická tužka v krásném odstínu hnědé dodá líčení hloubku a výraznost, je ideální pro kouřové líčení v jemném, přirozeném stylu.

RTY

Velmi oblíbené SUPER STAY LIP FLUID, fluidy na rty, jejichž inovativní struktura zajišťuje matný vzhled a současně příjemný pocit při používání, získávají dva nové krásné odstíny! Fluidy jsou NEROZMAZATELNÉ & VODĚODOLNÉ & NESLÍBATELNÉ!

 

Zobrazení:
Zobrazuji 14 (z 4 products)
Eye Shadow Base 10ml
Velmi účinná báze pod oční stíny Balení v tubičce zajišťuje snadnou aplikaci a také zabraňuje vysychání Barevně neutrální Jemná, krémová konzistence Oční stíny lze díky bázi lépe rozpracovat ..
275Kč
GOOD DENIM DAY Luxury Eye Shadow Palette
Luxusní paletka pro trendové líčení  Paletka s pěti nádherně sladěnými odstíny očních stínů  V paletce najdete jemně perleťové i matné odstíny  Kvalitní pěnový aplikátor je součástí bal..
502Kč
Trendová tužka na oči - Soft Eye Styler - 1g
Tužka pro konturování oka s pěstícím účinkem minerálů pro perfektní oční make up   Krémová struktura pro snadnou aplikaci   Nádhený mocha hnědý odstín   Velmi odolné, „n..
363Kč
Trendové Super Stay Lip Fluid - 3ml
Inovativní, gelová konzistence Líčení vydrží extrémně dlouho Příjemný pocit po celé hodiny Krásně rovnoměrný a matný povrch Intenzivní odstíny NESLÍBATELNÉ! :-)  ..
495Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07