Trendové líčení

Trendové líčení

 

BerryTales

 

Nádherné a intenzivní odstíny zralého ovoce, to je inspirace pro podzimní trendové líčení od MALU WILZ. Granátové jablko, ostružiny, borůvky a zralé maliny – to jsou trendové tóny pro letošní podzim!

Zahalte se do ovocných odstínů, vychutnejte si sametovou strukturu líčidel, zdůrazněte svoji ženskost intenzivními odstíny!

 

 

PLEŤ

Jedinečnou novinkou v MALU WILZ sortimentu je hydratační báze pro velmi přesný detail HYDRA SKIN PRIMER, Kapsličky s pigmentemdodajípletirovnoměrný a barevněsjednocenývzhled a makeup, natutobáziaplikovaný, budedokonalý a velmiodolný. Perfektní líčení doplní nádherná tvářenka v odstínu MAGIC ROSE, kterázajistítvářímsvěží a mladistvývzhled.

OČI

Nádherné tóny pudrových OČNÍCH STÍNŮ, ve škále od jemného starorůžového až po sytý borůvkový odstín, sluší každé ženě a pokud je líčení doplněno o přesnou oční linku, nalíčenou pomocí novinky LONGWEAR INTENSE LIQUID LINER, přitáhnou Vaše oči každého okolo Vás.

RTY

Nejnovější trendová kolekce od MALU WILZ Beauté nabízí pro rty dva nové nádherné odstíny HYDRATAČNÍCH RTĚNEK a jako NOVINKU najdete v kolekci dva lesky HYDRA LIP GLOSS, lehcetřpytivé, intenzivněhydratující a objemujícífluidy, v něžnýchovocnýchodstínech.

NEHTY

Dotáhněte dokonalost svého líčení do detailu a použijte nejnovější odstíny LAKŮ NA NEHTY! Odstíny FANTASY MAUVE a HAPPILY EVER AFTER jsou ty přesně pravé k nejnovějšímu trendovému líčení BERRY TALES!


  

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Hydra Lip Gloss - 3,5ml
Lehký třpyt a jemné odstíny Intenzivní hydratace Objemující efekt Složení bez lepku, bez lanolínu a bez parabenů   Účinné látky: Blue Seakale, Collageneer®, Hayluronic Fill..
410Kč
Hydra Skin Primer - 20ml
Hydratační báze pro velmi přesný detail   Kapsličky s pigmentem dodají pleti rovnoměrný a sjednocený vzhled Pleť je opticky vyhlazena Make up se po použití báze stane odolnější a jeho vzhl..
499Kč
Longwear Intense Liquid Liner - 06ml
Nesmazatelná, extra odolná oční linka s velmi intenzivním odstínem   Velmi intenzivní barva i při jedné vrstvě Flexibilní plstěný hrot Neměnný výsledek líčení nejméně po dobu 14-t..
499Kč
Trendová tvářenka - Blusher 4g
Tvářenka pro decentní zvýraznění tváří. V několika odstínech pro každý tón pleti. S praktickým "click" systémem.  ..
267Kč
Trendové barevné laky na nehty - Malu Wilz Nail Lacquer 9ml
* Speciální textura vytváří intenzivní lesk * Laky jsou velmi odolné a rycleschnoucí * Inovativní štěteček ve tvaru vějířku velmi usnadní perfektní aplikaci * Vysoká krycí schopnost * Pro odstranění stačí pou..
265Kč
Trendové hydratační rtěnky - 4g
Nádherné syté odstíny jemných krémových hydratačních rtěnek nadchnou každého! Rtěnky jsou velmi odolné, příjemné a mají elegantní odstíny. Jsou dermatologicky testovány, vhodné i pro citlivou pleť. Jsou tak intenzivní, že ..
392Kč
Trendové stíny do boxu - 1,4g
Tři nádherné tóny pudrových očních stínů, ve škále od jemného starorůžového až po sytý borůvkový odstín  s praktickým "click" systémem. ..
209Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07