Trendové líčení

Trendové líčení

 

Pure Beauty

Tato jarní trendová kolekce od MALU WILZ se zaměřuje na jemné, světlé, pastelové odstíny, které působí svěžím, lehkým dojmem. Velmi přirozené meruňkové odstíny v kombinaci s tyrkysovými akcenty evokují čistotu a svěžest. V současné době mnoho lidí touží po jednoduchém, čistém stylu života.            

 

A přesně takový je trend PURE BEAUTY.

 

 

PLEŤ

Nezbytnou součástí trendového líčení PURE BEAUTY je nádherná tvářenka SATIN GLOW BLUSHER v něžném meruňkovém odstínu. Tento lichotivý odstín sluší každé ženě v každém věku. Jemné pigmenty projasní tvář a viditelně dodají svěžest. A elegantní balení s praktickým zrcátkem ozdobí každou kabelku, každou koupelnu!

OČI

Nádherné pudrové OČNÍ STÍNY v odstínech #89 Satin Pearl a #68 AquaBreeze jsou perfektní pro vytvoření svěžího očního make upu. Dokonalost líčení očí zajistí krémové SOFT EYE STYLER v odstínech buď výrazné tyrkysové nebo světlé vanilkové. Tyrkysový odstín dodá na intenzitě a vanilkový pomůže opticky oko zvětšit, otevřít. Líčení s tužkami je odolné, nerozmaže se.

RTY

Nejnovější trendová kolekce od MALU WILZ Beauté nabízí pro rty dva nové nádherné odstíny HYDRATAČNÍCH RTĚNEK a jako NOVINKU najdete v kolekci dva lesky HYDRA LIP GLOSS, lehcetřpytivé, intenzivněhydratující a objemujícífluidy, v jemnýchpastelovýchodstínech.Rtěnky je možno pro zvýšeníefektukombinovat s lesky.


 

  

Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
Trendová tužka na oči - Soft Eye Styler - 1g
Tužka pro konturování oka s pěstícím účinkem minerálů pro perfektní oční make up   Krémová struktura pro snadnou aplikaci   Syté odstíny   Velmi odolné, „nerozmazatelné“..
337Kč
Trendové Hydra Lip Gloss - 3,5ml
Lesk pro projasněné a jemně probarvené rty    Jemný lesk     Intenzivní hydratace       Zvětšující efekt pro plné rty       Bez lepku..
410Kč
Trendové hydratační rtěnky - 4g
Hydratační rtěnka s jemným leskem   Vysoký komfort při nošení   Rovnoměrná aplikace   Intenzivní barevné odstíny   Elegantní třpyt   Jemně zv..
392Kč
Trendové stíny do boxu - 1,4g
Pudrové oční stíny s jemným třpytem ve dvou trendy barvách   Silný pigment   Intenzivní barevné odstíny   Vysoká krycí schopnost a snadné rozpracování   Pří..
209Kč
Trendový Satin Glow Blusher - 10g
Designová tvářenka pro velmi přirozený a projasněný vzhled   Struktura lehká jako pírko a hedvábně jemná   Jemný meruňkový odstín je vhodný pro všechny typy pleti a pro každý věk   ..
727Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07