Trendové líčení

Trendové líčení

S novým trendem v líčení FLOWER SYMPHONY k Vám přichází lehkost a rozmanitost v líčení! Kombinace jemných pastelových odstínů s teplými růžovými tóny nám umožní nejrůznější variace,  můžete vykouzlit populární boho look , ale také moderní business vzhled. Květiny jsou vždy oblíbené!

Pojďte si spolu s námi prohlédnout nádherné nové MALU WILZ produkty!

OČI

Jemné pastelové odstíny stínů jsou nádherné pro romantické jarní  líčení a když  je doplníte elegantním šedomodrým odstínem nové tužky na oči SOFT EYE STYLER, který ke květinovým odstínům přesně pasuje, bude Váš oční make up dokonalý!

Pod stíny doporučujeme použít bázi pod stíny EYE SHADOW BASE.

RTY

Tento trend Vám pro rty přináší produkty dekorativní – dva okouzlující odstíny luxusním hydratačních rtěnek, ze kterých si můžete vybrat podle typu líčení, ale také naši NOVINKU – HYDRATING LIP ELIXÍR, který se o Vaše rty postará, aby byly hebké, vláčné a hydratované.

Dokonalé líčení rtů si zajistíte použitím trendové SOFT LIP STYLER, která má nejen nádherný odstín, ale navíc je líčení s touto konturovací tužkou snadné a může být velmi precizní.

PLEŤ

Nový romantický růžový odstín tvářenky dodá make upu potřebnou svěžest a ještě silně podpoříte použitím FIX´N FRESH SPRAY, díky kterému bude make up perfektní, dlouho bezchybný a Vaše pleť bude hydratovaná a svěží.

TIP PRO VÁS:

Tvářenku  a stíny umístěte do elegantního BEAUTY BOXU se zrcátkem. Můžete k nim také například přidat Camouflage, pro rychlou korekci drobných nedostatků na pleti. Budete mít tak v jednom boxu vše neustále při sobě! Vždy připravena! 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Fix´n Fresh Spray 100ml
Osvěžující, hydratační a fixační sprej s minerálním komplexem. Jemný sprej zafixuje make-up a udrží jeho matný, nelesknoucí se vzhled. Jemná struktura se rychle vstřebává a osvěží pleť. Multi-minerální komplex hořčíku, ..
513Kč
Hydrating Lip Elixir - 2,8ml
Výživný olej na rty se skutečnými okvětními lístky (měsíček lékařský, laskavec či chrpa) S elixírem budou rty lesklé, hedvábné, vyživené a hydratované s vůní vanilky a absolutně nelepivé Elixír je obohace..
466Kč
Trendová Konturovací tužka - Soft Lip Styler 1g
-Trendová Soft Lip Styler má nejen nádherný odstín, ale navíc je líčení s touto konturovací tužkou snadné a může být velmi precizní     ..
373Kč
Trendová tužka na oči - Soft Eye Styler - 1g
Tužka pro konturování oka s pěstícím účinkem minerálů pro perfektní oční make up   Jemné pastelové odstíny stínů jsou nádherné pro romantické jarní  líčení a když  je doplníte elegantním ..
363Kč
Trendová tvářenka 4g
Nový romantický růžový odstín tvářenky dodá make upu potřebnou svěžest a ještě silně podpoříte použitím FIX´N FRESH SPRAY, díky kterému bude make up perfektní, dlouho bezchybný a Vaše pleť bude hydratovaná a svěží. ..
308Kč
Trendové hydratační rtěnky 4g
Tento trend Vám pro rty přináší produkty dekorativní – dva okouzlující odstíny luxusním hydratačních rtěnek, ze kterých si můžete vybrat podle typu líčení. ..
454Kč
Trendové oční stíny Eye Shadow 1,4g
Jemné pastelové odstíny stínů jsou nádherné pro romantické jarní  líčení a když  je doplníte elegantním šedomodrým odstínem nové tužky na oči SOFT EYE STYLER, který ke květinovým odstínům přesně pasuje, bude V..
219Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07