Velké stojany

Stojany slouží pro kompletní prezentaci základního sortimentu dekorativní nebo pěstící kosmetiky. 

Zobrazení:
Malý stojan na testery dekorativní kosmetiky
Samostatně stojící stojan s vybranými testery dekorativní kosmetiky. Obsažené testery: 4 x Lip Liner - kontura na rty 4 x Eyebrow Designer - tužka na obočí s kartáčkem 1 x Lifting Concealer - liftingový rozjasňovač ..
Ochranné pouzdro na paletku 4910.8
Ochranné pouzdro na paletku umožňuje paletku bezpečně převážet. Pouzdro je možno omýt či vyprat v maximálně 30°. Neždímat, nedávat do sušičky a nežehlit. ..
Podstavec pro TESTCENTRUM nebo MALÝ STOJAN na dekorativní kosmetiku
Podstavec má dvě poličky ,které jsou přístupné zezadu.Má také kolečka ,takže díky podstavci se stávají stojany pojízdné a je možné tedy je flexibilně přesouvat. Rozměr podstavce - výška - 80 cm, šířka - 44 cm, hloubka..
Podstavec pro testerový stojan BASIC na dekorativní kosmetiku
Podstavec má pět poliček, které jsou vnitřním rozčleněním uspořádány pro bezpečné uložení prodejního zboží. Poličky jsou vysouvací. Dvířka jsou na dva magnety. Podstavec je dostatečně robustní, aby vrchní část BASIC st..
Testcentrum s dekorativní kosmetikou
Přenosný stojan na testery dekorativní kosmetiky.  Obsažené testery: 1 x Fix´n Fresh Spray - fixační a osvěžující sprej 1 x Štětec na fluidní make up 1 x Natural Beauty Cream - samozabarvující krém 1 x Ma..
Velký stojan BASIC na dekorativní kosmetiku
Velký testerový stojan na dekorativní kosmetiku MALU WILZ. Cena stojanu se všemi produkty je 36.230,- Kč / 1.487,- EUR bez podstavce. Cena je výhodná , neboť při koupi všech jednotlivých produktů by byla cena 48.306,- Kč / 1...
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07