Elixíry, séra, koncentráty

Elixíry, séra, koncentráty

Koncentrované účinné látky pro kabinetní použití. Produkty spadající do této kategorie se zobrazují pouze po přihlášení registrovaného zákazníka. 

Zobrazení:
Acne Control Concentrate 5ml
Komplex účinných látek s výtažkem z droždí, panthenolem, allaintoinem, biotinem a Aloe Vera, které pleť zjemňují a neutralizují  a také pomohou při boji se zarudlostí. Vhodné pro řešení nedokonalostí kombinované, mastné..
After Sun Repair Concentrate 5ml
After Sun Repair koncentrát má okamžitý viditelný účinek. Obsažené účinné látky mají hydratační, zjemňující a zklidňující efekt. Vhodné pro sluncem namáhanou pleť. ..
Age Delay Concentrate 30ml - Tester
Anti-aging sérum pro povzbuzení a relaxaci pleti   Toto sérum je určeno pro všechny typy pleti, ale speciálně je určeno pro náročnou pleť.   Extrakt z perského hedvábného stromu - Albizia julibri..
AHA Effect Complex 60 30ml
AHA Effect Complex Peel Factor 60 je extrémně efektivní peelingový koncentrát s ovocnými kyselinami, který velmi účinně a zároveň šetrně odstraňuje vrstvy odumřelých buněk a tím zajišťuje exfoliaci. Pigmentové skvrny jsou zes..
AHA Rebalancer 150ml
Jemný gel byl koncipován speciálně pro neutralizaci pleti po ošetření AHA kyselinami. Produkt s neutrální hodnotou pH 7 pomáhá při obnově přirozeného pH pleti, které je výrazně sníženo použitím ovocných AHA kyselin a vrací ..
AKČNÍ NABÍDKA - Power Lift Bi-Phase Ampule 1 x 2ml
Anti aging & lifting Pleť zpevňující dvoufázová ampule viditelně rekuje hloubku rýh a vrásek. Zjemňuje pleť a vypíná kontury.  Obsahuje Collaxyl CLX – syntetický peptid, který podporuje syntézu mezibuněčné h..
Anti Age Power Liguid 5 x 6ml
Ampulka s dávkou pro jedno ošetření je určena pro běžné ošetření v kabině, ale také pro neinvazivní způsoby, jako je například pro ultrazvukové ošetření a jehličkování Pro regeneraci a vypnutí náročné pleti * Ob..
Aquamarine Eye Gel 30ml - tester
Chladivý, osvěžující oční gel z vysoce kvalitních surovin pro každý typ pleti. Neparfémovaný. Je velmi dobře snášen. Lze použít nejen na oční okolí, ale jako hydratace na celý obličej! ..
Brightening Caviar Concentrate 30ml - tester
Speciální, pigment regulující sérum pro snížení pigmentace, vyvolané stárnutím či ozářením pleti. Speciální vybělující komplex snižuje viditelnost existujících pigmentových skvrn a zabraňuje vzniku nových. Obsažená ..
Caviar Gold Concentrate 30ml - tester
Luxusní koncentrát s částečkami pravého zlata. Inovativní účinné látky podporují obnovu buněk a nádherně pleť prozáří. Pleť je dokonale hydratovaná a hloubka vrásek je viditelně snížena. Vysoký podíl minerálů v kav..
Caviar Performance Concentrate 5ml
Vysoce koncentrovaný kaviárový výtažek navrátí pleti původní přirozené schopnosti a dokonale ji vyživí. Vhodné pro namáhanou pleť. ..
Concentrate Detox Agent 5ml
Koncetrované účinné látky pro ochranu pleti před předčasným stárnutím pleti Chrání před modrým světlem a infračerveným zářením Posiluje schopnost vlastní regenerace pleti Účinné látky: ..
Concentrate Ultimate Glow 5ml
Koncentrované účinné látky pro prozářenou pleť Kmenové buňky z alpské růže zlepšují kvalitu pleti a navozují příjemný pocit Projasňující pigmenty vizuálně zakrývají nedokonalosti na pleti &..
Concentrate Wrinkle Expert 5ml
Koncentrované účinné látky pro vyhlazenou a pevnou pleť   Učinný pomocník pro boj s vráskami Vyhlazuje pleť pomocí syntetického tripeptidu SYN®-AKE* Výtažek z kořene Irisu om..
Deep Hydro Bi-Phase ampule 5 x 2ml
Hloubková hydratace & lifting   Hydratační dvoufázová ampule, po jejíž aplikaci dojde nejen k hloubkové hydrataci pleti, ale také ke snížení hloubky vrásek a ke zjemnění pleti. Obsažený Pentavitin® vytvo..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07