Elixíry, séra, koncentráty

Elixíry, séra, koncentráty

Koncentrované účinné látky pro kabinetní použití. Produkty spadající do této kategorie se zobrazují pouze po přihlášení registrovaného zákazníka. 

Zobrazení:
Acne Control Concentrate 5ml
Komplex účinných látek s výtažkem z droždí, panthenolem, allaintoinem, biotinem a Aloe Vera, které pleť zjemňují a neutralizují  a také pomohou při boji se zarudlostí. Vhodné pro řešení nedokonalostí kombinované, mastné..
After Sun Repair Concentrate 5ml
After Sun Repair koncentrát má okamžitý viditelný účinek. Obsažené účinné látky mají hydratační, zjemňující a zklidňující efekt. Vhodné pro sluncem namáhanou pleť. ..
AHA Effect Complex 60 30ml
AHA Effect Complex Peel Factor 60 je extrémně efektivní peelingový koncentrát s ovocnými kyselinami, který velmi účinně a zároveň šetrně odstraňuje vrstvy odumřelých buněk a tím zajišťuje exfoliaci. Pigmentové skvrny jsou zes..
AHA Rebalancer 150ml
Jemný gel byl koncipován speciálně pro neutralizaci pleti po ošetření AHA kyselinami. Produkt s neutrální hodnotou pH 7 pomáhá při obnově přirozeného pH pleti, které je výrazně sníženo použitím ovocných AHA kyselin a vrací ..
Anti Age Power Liguid 5 x 6ml
Ampulka s dávkou pro jedno ošetření je určena pro běžné ošetření v kabině, ale také pro neinvazivní způsoby, jako je například pro ultrazvukové ošetření a jehličkování Pro regeneraci a vypnutí náročné pleti * Ob..
Caviar Performance Concentrate 5ml
Vysoce koncentrovaný kaviárový výtažek navrátí pleti původní přirozené schopnosti a dokonale ji vyživí. Vhodné pro namáhanou pleť. ..
Concentrate Detox Agent 5ml
Koncetrované účinné látky pro ochranu pleti před předčasným stárnutím pleti Chrání před modrým světlem a infračerveným zářením Posiluje schopnost vlastní regenerace pleti Účinné látky: ..
Concentrate Ultimate Glow 5ml
Koncentrované účinné látky pro prozářenou pleť Kmenové buňky z alpské růže zlepšují kvalitu pleti a navozují příjemný pocit Projasňující pigmenty vizuálně zakrývají nedokonalosti na pleti &..
Concentrate Wrinkle Expert 5ml
Koncentrované účinné látky pro vyhlazenou a pevnou pleť   Učinný pomocník pro boj s vráskami Vyhlazuje pleť pomocí syntetického tripeptidu SYN®-AKE* Výtažek z kořene Irisu om..
Deep Hydro Bi-Phase ampule 5 x 2ml
Hloubková hydratace & lifting   Hydratační dvoufázová ampule, po jejíž aplikaci dojde nejen k hloubkové hydrataci pleti, ale také ke snížení hloubky vrásek a ke zjemnění pleti. Obsažený Pentavitin® vytvo..
Grand Cru Elixir 30ml
LUXUSNÍ KONCENTRÁT S ŠAMPAŇSKÝM EXTRAKTEM A KYSELINOU HYALURONOVOU Poskytuje intenzivní hydrataci, posiluje pružnost a chrání kolagenní a elastická vlákna před poškozením a degenerací. Acetyl hexapeptide redukuje hloubku vráse..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07