Vitamin C Active Treatment

Vitamin C Active Treatment

VITAMIN C ACTIVE+ ošetření
Vypínací anti-aging ošetření s vitamínem C
Hned po kyselině hyaluronové je kolagen druhou nejvýznamnější a nejznámější strukturální složkou v naší kůži. V průběhu let dochází ke snížení schopnosti přirozené regenerace kůže. Zatímco mladá kůže udržuje rovnováhu mezi rozpadem „starého“ kolagenu a tvorbou nového ve fibroblastech, u zralé kůže dochází ke snížení této syntézy     a tím i ke snížení celkového množství kolagenu.
Tyto změny v metabolismu jsou viditelné i navenek. Kůže ztrácí elasticitu a jemnost, přibývají rýhy a vrásky. Efektivní anti-aging koncept dokáže stimulovat syntézu kolagenu.
Z tohoto důvodu obsahuje Collagen Booster dva matrikiny, specifické peptidy, které mají schopnost regulovat buněčnou aktivitu a celkově mají pod kontrolou průběh stárnutí kůže. Rýhy a vrásky jsou redukovány, kolagen je systematicky obnovován. Vitamín C také povzbuzuje syntézu kolagenu, je antioxidační a navíc chrání před hyperpigmentací
a poškozováním pokožky, které je způsobené zářením.
 
VITAMIN C ACTIVE+ TREATMENT je tedy účinným ošetřením proti stárnutí pleti, eliminuje viditelné známky stárnutí, ale má také preventivní účinek.
 

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07