Ultra Sonic ošetření

Ultra Sonic ošetření

V posledních letech k dramatickému nárůstu v nabídce neinvazivních metod ošetření v kosmetických salonech. Zákaznice touží nejen po příjemném zážitku a relaxaci, ale také chtějí okamžitě viditelné výsledky. MALU WILZ Beauté patří se svou širokou nabídkou ošetření do kabiny ke špičce ve svém oboru a proto v sortimentu nemohou chybět produkty, které spojují moderní technologii, regeneraci a relaxaci a obsahují vysoce účinné látky s excelentním výsledkem.
 
MALU WILZ Beauté vyvinulo tři různé ultrazvukové gely, které se specificky zaměřují na každodenní potřeby pletí nejrůznějších zákazníků/zákaznic. Tyto speciální produkty mohou být použity dvojím způsobem. Jednak jako maska a účinná látka 2 v 1 při běžném ošetření v kabině  a jednak jako jedinečný produkt při neinvazivním kosmetickém ošetření – mikrodermabrazi a ultrazvuku.
 
Pokud použijete ultrazvukovou špachtli, gelová maska slouží jako skluzný produkt a také jako nosič účinných látek. Gely již obsahují tolik účinných látek, že není zapotřebí používat v průběhu ošetření ampule, elixíry, ani jiné masky.
Gelové masky neobsahují barviva ani parfemace.
 
Gelové masky jsou obohacené nejnovějšími účinnými látkami na základě současných poznatků vědy a výzkumu a okamžitě a viditelně zlepšují vzhled pleti. Bezprostřední výsledky jsou více než přesvědčivé!
 
Možnosti aplikace
 
1) při klasickém ošetření 
 
2) po mikrodermabrazi
 
3) v kombinaci s ultrazvukovou špachtlí 
 

 

Zobrazení:
Nenalezeny žádné produkty
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07