Beauty of Sakura

Beauty of Sakura

BEAUTY OF SAKURA TREATMENT
Hydratační ošetření s výtažkem z třešňových květů pro zklidnění pleti a zúžení pórů
SAKURA je jeden z nejdůležitějších japonských kulturních symbolů. Je to název japonské třešně, jejíž rozkvět každoročně znamená příchod jara.
Symbolizuje krásu, změnu a pomíjivost. S tímto novým ošetřením od MALU WILZ Beauté se se svými zákaznicemi přenesete do země vycházejícího slunce, v období vrcholu roku, kdy se rozkvetou tisíce třešní a provoní celou zemi s ničím nesrovnatelnou, nádhernou květinovou vůní.
Ovocné a květinové přísady, jemně doplněné balsamicem, se spojují v jedinečnou vůni a jsou to přesně ty pravé přísady, které japonské ženy používají po staletí pro udržení mladistvé krásy. Těmito přísadami jsou především extrakty z třešní a rýže. Vynikající účinky rýže oceňovaly již před staletími i japonské gejši. Hedvábně hladká, bezchybná, dokonale hydratovaná, porcelánově bílá pleť – to bylo to, co bylo neodmyslitelně spjato s nejkrásnějšími a nejžádanějšími gejšami. Tím se odlišovaly od těch méně úspěšných. Rýžové otruby, to je ten trumf, který pleti tyto vlastnosti přináší. Chemické složení rýžových otrub je podobné jako u lidské pokožky a otruby mají také vynikající hydratační účinek. Ve správné kombinaci s účinnými látkami promění jakoukoli pleť, i tu citlivou, v pleť dokonale hydratovanou, zklidněnou a s jemnými póry.
Čtyři nové produkty, které jsou určeny výhradně pro použití v kosmetické kabině, jsou zakomponovány do relaxačního, léčivého ošetření, které přináší mír a potěchu duši a
Dokonalou péči pleti. 
BEAUTY OF SAKURA – inovativní ošetření pro rok 2018 od MALU WILZ Beauté!
 

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07