Balance Pro ošetření

Balance Pro ošetření

Smíšená a mastná pleť – to je výzva pro ošetření v kabině i pro následnou
domácí péči……..
 
obzvláště, když se jedná o pleť, pro kterou je již důležitá anti aging péče, většina produktů je přizpůsobena potřebám této pleti s nízkou lipidovou vrstvou a tedy tyto produkty jsou velmi „bohaté“. Tato bohatá péče není vhodná pro každý typ zralé pleti, která se potom může stát problematickou a i v tomto věku se „vyrazí“.
 
Hlavní příčinou mastné, problematické a takzvané smíšené pleti jsou hyperaktivní mazové žlázy. Výsledkem jsou také rozšířené póry, které se potom snadněji „zanášejí“ a ucpávají. UV záření obarví kožní tuk, usazený v těchto pórech a tím pleť ještě získá nevzhledné „černé tečky“ – komedony.
Pokud se v ucpaném póru spojí rozklad kožního mazu a propionových bakterií, které žijí v mazových žlázách, může dojít k zánětlivým procesům a ke vzniku hnisavých pustul a papul. Zvýšená tvorba kožního mazu také dodává pleti nelichotivý lesklý, mastný vzhled.
 
Popsané kožní problémy jsou běžné v období puberty, ale mohou také vzniknou v pozdějším věku a to následkem stresu, hormonálních změn, špatnou stravou, vysazením antikoncepce a také nesprávnou péčí o pleť.
 
Správné péče o pleť dosáhneme správnými postupy, ale také správně vybranými produkty. Nesmí být ani příliš bohaté, ale ani příliš lehké, aby pleť nepostrádala dostatek výživy. A je vhodné nechat posouzení vhodnosti produktů na odbornících! Odborník dokáže z velkého množství produktů vybrat ten přesně pravý pro určitou pleť.
 
Nová řada BALANCE PRO obsahuje produkty na ošetření v kabině, ale také dostatečnou škálu produktů na následnou domácí péči.
 
 
Využijte svoje vědomosti a zkušenosti a vyberte svým zákaznicím a zákazníkům ty správné produkty a přesvědčte je pomocí viditelného výsledku, kterého lze dosáhnout kombinací kabinetní a domácí péče.
 

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07