Zobrazení:
BB Beauty Cream 50ml - tester
Tento všestranný krém vyživuje, chrání a zdokonaluje pleť. Vzácné ingredience jako bisabol a extrakt z měsíčku lékařského pleť dokonale zklidní, rychle snižují podráždění a zarudnutí pleti. Bambucké máslo a mandlový olej..
Báze pod make-up 30ml - tester
Inovativní báze pod make-up   Moderní produkt 3 v 1 Báze pod make-up – vytvoří perfektní podklad pro trvanlivý make-up   Lze použít i jako lehkou fixaci a osvěžení make-upu   ..
Contouring Powder 4g - tester
Konturovací pudr Vám pomůže vytvořit dokonalý make up. Upraví drobné obrysové nedokonalosti, vyzvihne a podtrhne to, co chceme zvýraznit. MALU WILZ Vám tyto pudříky nabízí ve dvou dokonalých odstínech a praktickém balení, které..
Fixační pudr - Fixing Powder 15g - tester
Transparentní sypký pudr pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • Vhodné pro každý typ pleti..
Fix´n Fresh Spray 75ml - tester
Osvěžující, hydratační a fixační sprej s minerálním komplexem. Jemný sprej zafixuje make-up a udrží jeho matný, nelesknoucí se vzhled. Jemná struktura se rychle vstřebává a osvěží pleť. Multi-minerální komplex hořčíku, ..
High Cover Foundation 15ml - tester
"Kamufláž make-up" - fluidní make-up se silnou krycí schopností a s dlouhotrvajícím efektem. Spolehlivě zakryje všechny nesouměrnosti pleti, jako například pigmentové skvrny či červené žilky. Pleť je po nanesení dokonale sjednoc..
Hydra Skin Primer 20ml - tester
Hydratační báze pro velmi přesný detail   Kapsličky s pigmentem dodají pleti rovnoměrný a sjednocený vzhled Pleť je opticky vyhlazena Make up se po použití báze stane odolnější a jeho vzhl..
Jemný kompaktní pudr - tester
Velmi jemný pudr pro matný a přirozený vzhled. Pudr zafixuje a barevně doladí make-up. Části obličeje, které mají sklon se po nějaké době začít lesknout, jsou zakryty a zmatněny. Projasňující pigmenty opticky sníží hloubku v..
Kompaktní krémový make-up s pudrem Perfect Finish 9g - tester
Matující pudrovo-krémový make-up. V nabídce v šesti odstínech. • Velmi odolný • V nabídce je náhradní náplň pro prodejní balení • Středně až silně krycí schopnost • Obsahuje vitamín E a UV-filtr • Be..
Krémový make-up Velvet Touch Foundation 15ml - tester
Luxusní krémový make-up se silnou krycí schopností. Vhodný pro suchou pleť. V nabídce v šesti odstínech. • Obsahuje prosvětlující složky, které skryjí drobné nerovnosti, jako například jemné vrásky či jiné pleťové ne..
Longwear Foundation - 15ml - tester
Velmi odolný make up bez olejových složek Oil-free složení pro smíšenou a masnou pleť Střední krycí schopnost, která může být zvýšena opakovanou aplikaci   Obrázek je ilustrativní. Testerové bale..
Longwear Foundation 2ml - vzoreček
Velmi odolný make up bez olejových složek Oil-free složení pro smíšenou a masnou pleť Střední krycí schopnost, která může být zvýšena opakovanou aplikaci   ..
Luminizing Finish Powder 8,5g - tester
Mramorovaný pudr pro luxusní projasněný vzhled   • Projasňující perleťové pigmenty odrážejí světlo a dodávají pleti svěží a luxusní vzhled • Mramorování v harmonických růžových a z..
Luminizing Skin Highlighter - tester - 7g
Hedvábně jemný pudr s projasňujícím efektem     Luxusní minerální projasňovač dodá pleti hedvábný lesk a obličeji celkové projasnění.   Perleťový pigment odráží světlo a zaji..
Luminizing Skin Highlighter 7g - Classic Glamour - tester
Luxusní hedvábný projasňující pudr Luxusní minerální projasňující pudr se zlatým efektem Jemně třpytivý, s projasňujícími pigmenty Perfektní pro konturování S výživnými ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07