Zobrazení:
360° Volume Mascara 12ml - tester
Řasenka pro 360° objem    Inovativní kartáček, dokáže pojmout a následně nanést na řasy větší množství řasenky než běžné kartáčky. Díky patentované „Spider Technology“ je řasenka nanášena postu..
360° Volume Mascara Base 10ml - tester
360° Volume Mascara Base obalí každičkou jednotlivou řasu, takže řasy jsou opticky delší a plnější  Výživné složení báze optimálně připraví řasy pro aplikaci řasenky  Dermatologicky testováno ..
AKCE !! Eye Shadow - oční stíny do boxu 1,4g
Oční stín s praktickým "click" systémem. V nabídce nejen ve třpytivých perleťových i diskrétních matných odstínech, ale také v duhových či kouřových odstínech.   SLEVA 10% doprodej odstínů ..
Duo Eyebrow Styler 8g + 3g - DOKONALÉ OBOČÍ - tester
Stín a tužka na obočí   • Produkt 2 v 1 pro perfektní tvarování obočí je také výborní pomocník při cestování. • Vysunovací mechanická tužka vytvaruje, zvýrazní a probarví příp..
Easy Roll Disc Eyeliner - GLAMOUR GLOW - tester
Tekutá oční linka s malým roll-on * Revoluční linka s roll-on pro precizní líčení * Díky inovativnímu systému je dosaženo aplikace stejnoměrného množství barvy * Opravdu snadné použití: Přilož. Roluj. Hotovo..
Eye Shadow - oční stíny do boxu 1,4g - tester
Oční stín s praktickým "click" systémem. V nabídce nejen ve třpytivých perleťových i diskrétních matných odstínech, ale také v duhových či kouřových odstínech. ..
Gel na úpravu obočí barevný 6ml - tester
S MALU WILZ gelem na obočí dosáhnete požadovaného tvaru i barvy obočí a zároveň jej zafixujete, to vše velmi rychle a jednoduše. Nezbytný pomocník pro stylové zakončení Vašeho makeupu. K dostání ve třech odstínech. ..
Hypnotic Volume Mascara - tester - 15ml
Řasenka s vícerozměrnými štětinkami K dispozici ve dvou odstínech - sytě černý a tmavě hnědý Krémová struktura Velmi odolná Nerozmaže se, nedrolí se Vhodné pro citlivé oči a pro nositelky kont..
Long-Lasting Concealer 7ml - tester
Rozjasňovač pro dlouhotrvající, voděodolné líčení   • Rozjasňovač se díky perfektní konzistenci nerozmazává a je voděodolný, takže je naprosto perfektní pro zakrytí tmavých kruhů pod očima, ale také pro prosv..
Longwear Eyeshadow Pen 1,4 g - tester
Nová generace očních stínů!   Jedinečné oční stíny s vysokým obsahem pigmentu, které nezatěžují oční víčko, ale perfektně drží po dobu nejméně 10 hodin!   Jsou od teď absolutní nutno..
Longwear Liguid Eyebrow Liner - 1 ml - tester
Fix na obočí s velmi přesným hrotem   Díky plstěnému hrotu je možné provést absolutně přesnou čáru Precizní aplikace Struktura odolná proti rozmazání Dlouhodobě odolné líčení ..
Oční stíny do aplikátoru - Perfect Eye Powder 0,8g - tester
PERFECT EYE POWDER   Velmi odolné oční stíny v bombičce   • Pružinkový aplikátor, na který se nasazuje bombička se stínem, zajistí dokonalou aplikaci • Oboustranný aplikátor je určen pro..
Podkladová báze pod oční stíny - Eye shadow base 5ml - tester
Výživná krémová báze pod oční stíny. Zvyšuje přilnavost a intenzitu Vámi zvolené barvy stínu. ..
Profesionální paletka do Basic dekorativního displeje
Paletka obsahuje 24 očních stínů, 4 tvářenky a 2 konturovací pudry.  Paletka nemá víčko, pro případ převážení paletky tedy doporučujeme přikoupit ochranné pouzdro. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07