Zobrazení:
Anti Stress Balm - pleťový balzám 50ml
Zklidňující balzám pro namáhanou mužskou pleť. Redukuje zarudnutí a jiné podráždění pleti a dodává jí vyvážený, pěstěný vzhled. Aloe Vera extrakt, Panthenol a Bisabol pleť zklidňují a zabraňují vzniku zánětlivých proc..
Anti Stress Set pro muže
Set produktů pro pány v dárkovém balení Anti Stress Balm 50ml Vynikající balzám s hojivými účinky pro pleť podrážděnou holením Hydratuje Snižuje začervenání a podráždění   Energizing H..
Energizing Hair & Body Wash 200ml
Osvěžující pánský mycí gel na tělo i vlasy   • Osvěžující sprchový gel jemně čistí tělo i pokožku hlavy a povzbuzuje smysly • Alantoin posiluje přirozenou ochrannou bariéru pokožky • Pokožka je hydr..
Energy Fluid - péče o pleť 50ml
Vitalizující péče s anti-aging efektem. Jedinečné suroviny jako je výtažek z guarany a vitamín C, stejně jako kofein stimulují aktivaci unavené mužské pleti a oživují její vzhled. Kromě toho Matrixyl® redukuje drobné vrásky a ..
Energy Set pro muže
Set produktů pro pány v dárkovém balení Energy Fluid 50ml Vitalizující pánská péče s anti-aging účinkem Hydratuje Díky kofeinu dodá svěží vzhled Redukuje drobné vrásky   Energizing Hai..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07