Zobrazení:
Zobrazuji 110 (z 10 products)
Modul PURE BEAUTY + plakátek do zadní karty
Máte již náš elegantní stojánek a chcete jej využít pro prezentaci nového trendu v líčení PURE BEAUTY? Můžete si tedy do něj pořídit vnitřní modul a plakátek do zadní karty.  Na obrázku je kompletní stojánek i s mo..
708Kč | 8775 Bonusových bodů
Plakát PURE BEAUTY
Plakát formátu A1 594 x 841mm. Papírový plakát, potažený jemnou celofánovou vrstvou je odolný a jemně omyvatelný. Doporučujeme k plakátu zakoupit závěsné kolejničky A1. ..
97Kč | 1200 Bonusových bodů
PURE BEAUTY - malý plakátek - původní stojánek
Malý plakátek formátu A4, určený především k vložení do zadní karty prezentačního stojánku.   ..
20Kč | 165 Bonusových bodů
Trendová tužka na oči - Soft Eye Styler - 1g
Tužka pro konturování oka s pěstícím účinkem minerálů pro perfektní oční make up   Krémová struktura pro snadnou aplikaci   Syté odstíny   Velmi odolné, „nerozmazatelné“..
337Kč
Trendové Hydra Lip Gloss - 3,5ml
Lesk pro projasněné a jemně probarvené rty    Jemný lesk     Intenzivní hydratace       Zvětšující efekt pro plné rty       Bez lepku..
410Kč
Trendové hydratační rtěnky - 4g
Hydratační rtěnka s jemným leskem   Vysoký komfort při nošení   Rovnoměrná aplikace   Intenzivní barevné odstíny   Elegantní třpyt   Jemně zv..
392Kč
Trendové stíny do boxu - 1,4g
Pudrové oční stíny s jemným třpytem ve dvou trendy barvách   Silný pigment   Intenzivní barevné odstíny   Vysoká krycí schopnost a snadné rozpracování   Pří..
209Kč
Trendový Satin Glow Blusher - 10g
Designová tvářenka pro velmi přirozený a projasněný vzhled   Struktura lehká jako pírko a hedvábně jemná   Jemný meruňkový odstín je vhodný pro všechny typy pleti a pro každý věk   ..
727Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07