Zobrazení:
Zobrazuji 12 (z 2 products)
High Pigmented Eyeshadow paletka
Nová MALU WILZ HIGH PIGMENTED EYESHADOW paletka obsahuje osm velmi barevně výrazných stínů, které se snadno a rovnoměrně aplikují, suchým či mokrým štětcem. Aplikací mokrým štětcem dosáhneme ještě výraznějšího odstínu. M..
La Dolce Vita Quattro Eye Palette 4g
Paletka se sytými, zářivými barvami. Se stíny s vysokým obsahem pigmentu snadno vytvoříte líčení očí odpovídající Vaší náladě či příležitosti. ..
878Kč
Ochranné pouzdro na paletku 4910.8
Ochranné pouzdro na paletku umožňuje paletku bezpečně převážet. Pouzdro je možno omýt či vyprat v maximálně 30°. Neždímat, nedávat do sušičky a nežehlit. ..
Profesionální paletka do Basic dekorativního displeje
Paletka obsahuje 24 očních stínů, 4 tvářenky a 2 konturovací pudry.  Paletka nemá víčko, pro případ převážení paletky tedy doporučujeme přikoupit ochranné pouzdro. ..
Profesionální paletka do displeje Testcentrum
Paletka obsahuje 24 očních stínů, 4 tvářenky a 2 konturovací pudry.  Do paletky je možné vložit testery dvou komaptních pudrů, luminizačního pudru, tvářenky Rosy Cheek Blusher a do spodní části konturovací tužky a tu..
Quattro Eye Palette Addicted To Velvet Edition 4g
Paletka obsahuje čtyři perfektně sladěné oční stíny. Těmito nádhernými odstíny vytvoříte nejen krásný denní make-up, ale také uhrančivý večerní make-up! ..
878Kč
Quattro Eyeshadow
Mini edice pro vánoční čas • Paletka čtyř velmi kvalitních očních stínů • Balení vhodné do každé kabelky či na cesty • Limitovaná edice   ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07