Zobrazení:
Zobrazuji 18 (z 8 products)
AKČNÍ NABÍDKA Easy Roll Disc Eyeliner - GLAMOUR GLOW
Tekutá oční linka s malým roll-on * Revoluční linka s roll-on pro precizní líčení * Díky inovativnímu systému je dosaženo aplikace stejnoměrného množství barvy * Opravdu snadné použití: Přilož. Roluj. Hotovo..
Classic Glamour - malý plakátek
Malý plakátek formátu A4, určený především k vložení do zadní karty prezentačního stojánku. Na ilustračním obrázku je plakátek již vložen do prezentačního stojánku s modulem zrcátko a s vystavenými produkty. ..
Classic Glamour Lip Liner
Krémově jemná konturovací tužka Prodlouží odolnost líčení úst Barevně naprosto přesný odstín ke rtěnce č. 78   ..
386Kč
Classic Glamour rtěnka
Velmi odolná rtěnka s hedvábným třpytem Hedvábná struktura pro vysoký komfort při použití Intenzivní odstín   ..
392Kč
Diamond Glow - 15g - GLAMOUR GLOW
Luxusní třpytivý pudr v retro balení   * Mikrojemný třpytivý pudr v něžném růžovém odstínu s elegantním, jemným třpytem * Diamond Glow dodá sofistikovaný efekt Vašemu dekoltu, na ramenou a do vlasů * ..
701Kč
Easy Roll Disc Eyeliner - GLAMOUR GLOW
Tekutá oční linka s malým roll-on * Revoluční linka s roll-on pro precizní líčení * Díky inovativnímu systému je dosaženo aplikace stejnoměrného množství barvy * Opravdu snadné použití: Přilož. Roluj. Hotovo..
424Kč
Hypnotic Volume Mascara - černá - 15ml
Řasenka s vícerozměrnými štětinkami Sytě černý odstín Krémová struktura Velmi odolná Nerozmaže se, nedrolí se Obsahuje ricinový olej pro výživu a růst řas Vhodné pro citlivé oči a pro ..
529Kč
Luminizing Skin Highlighter - Classic Glamour - 7g
Luxusní hedvábný projasňující pudr Luxusní minerální projasňující pudr se zlatým efektem Jemně třpytivý, s projasňujícími pigmenty Perfektní pro konturování S výživnými ..
784Kč
Nail Lacquer - Classic Glamour - 9ml
Zlatý lak na nehty Velmi odolný a rychleschnoucí Vysoká krycí schopnost Nový, absolutně perfektní štěteček Neobsahuje toluen Neobsahuje formaldehyd   ..
265Kč
Super Stay Classic Liner
Tekutá oční linka s vysokým leskem Temně černá, intenzivní odstín Velmi odolná, nerozmazatelná a voděodolná Barevná sytost a lesklý povrch v průběhu hodin neztrácejí na intenzitě Velmi přesný ště..
424Kč
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07