Profesionální balení

Profesionální balení

Velmi účinné ošetření pro širokou skupinu žen s náročnou pletí
Toto ošetření je ideální pro ženy, které věnují opravdovou péči svojí pleti, ale starají se také o svůj zdravotní stav, o své tělo, o správnou výživu. Toto ošetření klade důraz na správný životní styl, na eliminaci stresu a je zcela výjimečnou a luxusní péčí o pleť.
Čisté, přírodní účinné látky a exkluzivní balení přiláká k těmto produktům také náročné muže!

 Díky jedinečné detoxikační a relaxační koncepci předstihnete svoji konkurenci! Tohle jen tak někdo nemá!

 

Zobrazení:
Detox Intense Ampule - 5x4ml
Intenzivně hydratační a vypínací koncentrát, exkluzivně pro práci v kosmetické kabině   • Komplex tří typů kyseliny hyaluronové vyplňuje již existující rýhy a vrásky a vypíná pleť. • Ectoin svými výjim..
KABINA Detox Intense Cleanser - 500ml
Intenzivně čistí, má antioxidační efekt a obsahuje speciální účinnou složku Exo-P™ • Inovativní čistící gel se složkou Exo-P™ šetrně, ale velmi účinně odstraní nečistoty a těžké kovy z pleti a chrání ji před ..
KABINA Detox Intense day Cream - 150ml
Luxusní denní krém s UVA ochranou bojuje proti předčasnému stárnutí pleti vlivem životního prostředí • Speciální účinná složka SulforaWhite detoxikuje pleť a aktivuje tvorbu vlastních detoxikačních enzymů a antioxidant..
KABINA Detox Intense Mask - 200ml
Inovativní anti-aging maska s detoxikačním aktivním uhlíkem a kmenovými buňkami z protěže alpské • Tato gelová maska je mnohostranná – dokáže vyčistit, zklidnit, projasnit a dodá pleti novou energii. • Aktivní uhlík..
KABINA Detox Intense peeling - 200ml
Šetrné hloubkové čištění pro dokonalou pleť Obsahuje keratin rozpouštějící enzymy (Bacillus Ferment), které vyhlazují pleť a stimulují buněčnou obnovu. Peeling zajišťuje intensivní čištění pórů a viditelně..
KABINA Detox Intense Tonic - 500ml
Harmonizační a pleť intensivně vyživující pleťové tonikum Osvěží unavenou pleť a připraví ji na vstřebávání následně aplikovaných, vysoce účinných koncentrovaných látek. Kyselina hyaluronová doplňuje inte..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07