Detox Intense

Detox Intense

DETOXIKAČNÍ TREND

• V dnešní době je lidské tělo z mnoha z několika stran v ohrožení: strava z fast food, stres, alkohol, kouření, nejrůznější typy toxických vlivů životního prostředí atd.
• Pro tělo i pro pokožku má toto všechno negativní důsledky. Často dochází k nežádoucímu překyselení organizmu a nečistoty zůstávají usazeny v těle.
• Detoxikace pomocí stravy působí hlavně na vnitřek našeho těla.
• Proč naše pleť stárne? Prof. Dr. Ockenfels je renomovaný dermatolog a vedoucí lékař kožní a alergologické kliniky v Hanau a je denně konfrontován s příznaky stárnutí. Zná odpověď na otázku, kterou si klade lidstvo po staletí.
• Na základě svých vědeckých poznatků a výzkumu biologického procesu stárnutí a také stárnutí pleti vlivem životního prostředí Prof. Dr. Ockenfels vyvinul řadu luxusní péče o pleť s jedinečnou koncepcí účinných látek.
• Pomocí svých výzkumů zjistil Prof. Dr. Ockenfels, že aktivní detoxikace pomocí efektivních účinných látek v pěstících produktech působí proti předčasnému stárnutí pleti!
DETOX INTENSE pomáhá pleti bojovat s volnými radikály, posiluje její obranyschopnost před toxiny a nečistotami a také pomáhá pleti zbavit se již usazených nečistot.

Kombinace účinných látek, vyvinutých Prof. Dr. Ockenfelsem a jeho výzkumným týmem je jedinečná! Skládá se z nejefektivnějších bojovníků proti volným radikálům, proti předčasnému stárnutí pleti a zároveň se jedná o látky, které odpovídají nejnovějším trendům, tedy šetrné k životnímu prostředí i nám samým.

Základní účinnou látkou všech produktů jsou kmenové buňky z protěže alpské.

          

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07