Caviar Set
Caviar Set
Caviar Set Caviar Set Caviar Set Caviar Set
Ve speciální nabídce Vám nabízíme luxusní dárkový balíček obsahující:
  • regenerační krém Caviar Gold Cream 50ml
  • luxusní elixír Caviar Gold Concentrate 30 ml
  • regenerační oční krém Caviar Moisturizing Eye Cream 15ml
  • k tomu černou kosmetickou taštičku
a to celé v krásné designové dárkové krabičce za jedinečnou výhodnou cenu!
 
CAVIAR GOLD CREAM
 
Inovativní, nejmodernější hydratační krém s vysoce liftingovým účinkem. Unikátní jihoamerická rostlina Acmella Oleracea, známá též jako Paracress, uvolňuje obličejové svaly a tím působí preventivně proti vráskám. Jedná se v podstatě o přírodní Botox. Části obličeje, kde se tvoří hlubší vrásky a rýhy jako je například nosoretní rýha, jsou tímto uvolněny a zrelaxovány. Pleť je vyhlazená a mladistvě svěží. Jemný zlatý třpyt krému projasní vrásky a rýhy, čímž okamžitě opticky sníží jejich hloubku. Drobounké částečky ryzího zlata zajistí dokonalé pronikání hydratace do pleti. Vhodný zejména pro náročnou pleť.
 
CAVIAR GOLD CONCENTRATE
 
Luxusní koncentrát s částečkami pravého zlata. Inovativní účinné látky podporují obnovu buněk a nádherně pleť prozáří. Pleť je dokonale hydratovaná a hloubka vrásek je viditelně snížena. Vysoký podíl minerálů v kaviárovém extraktu pleť posílí a okamžitě odstraní drobné známky únavy v obličeji. Pleť má zregenerovaný vzhled a je viditelně posílena. Vhodné pro náročnou pleť.
 
CAVIAR MOISTURIZING EYE CREAM
 
Velmi dobře snášený oční krém s liftingovým účinkem, který je pletí rychle absorbován. Tento oční krém je vhodný pod každý make-up, jeho jedinečnou vlastností je vyhlazení očního okolí i u nejnáročnější pleti. Drahocenné aminokyseliny a peptidy zvyšují syntézu kolagenu a poskytují unavenému očnímu okolí novou energii. Vhodný zejména pro náročnou pleť.
 

 

Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07