Revitalizační

Revitalizační

Vitamíny pro každý typ pleti

Účinek vitamínů má zázračný vliv na vnitřní i vnější krásu. MALU WILZ osvěžující koncentráty a ovocné krémy nabízí speciální typ ošetření. Vitalizace pleti má kromě dalších výhod okamžitý viditelný efekt. Mimoto chrání pleť před předčasným stárnutím a volnými radikály. Pleť má přirozený a mladistvý vzhled. V MALU WILZ Energy řadě dochází ke spojení cenných olejů a hydratační esence, čímž je pro pleť zajištěn blahodárný účinek a dochází ke zlepšení jejího vzhledu.
Zobrazení:
Zobrazuji 13 (z 3 products)
Energy Complex 7ml
Vitamínová kúra s čistým vitamínem C pro unavenou, vyčerpanou pleť. Vitamín C dodá pleti novou svěžest a energii, povzbudí buněčnou obnovu, posiluje kolagenní vlákna. Pleť získá obranyschopnost proti volným radikálům. ..
Peel & Prepare mask 50ml
AHA Peel & Prepare Maska obsahuje liposomálně zapouzdřené ovocné kyseliny, které postupně uvolní odumřelé kožní buňky. Hloubka vrásek je snížena, pigmentové skvrny jsou zesvětleny a pleť získá krásný a pěstěný vzhled,..
Q 10 Energizer - krém s koenzymem Q 10 50ml
Krém pro denní i noční použití. Dokonale vyvážená kombinace vysoce účinných látek koenzymu Q 10 a vitamínů E a A má vynikající atioxidační účinky a zajistí pleti jedinečnou péči. Vhodný pro suchou pleť. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07