Ampulky

Ampulky

 Koncentrované účinné látky. Produkty určené pouze pro kabinetní použití, spadající do této kategorie, se zobrazují pouze po přihlášení registrovaného zákazníka. 

Zobrazení:
Zobrazuji 19 (z 9 products)
Acne Control Ampule 2ml
Komplex účinných látek s výtažkem z droždí, panthenolem, allaintoinem, biotinem a Aloe Vera, které pleť zjemňují a neutralizují  a také pomohou při boji se zarudlostí. Vhodné pro řešení nedokonalostí kombinované, mastné..
After Sun Repair Ampule - 3 x 2ml
HYDRATACE A REGENERACE PO POBYTU NA SLUNCI   Jedinečná kombinace účinných látek zajistí obnovu buněk. Exotické přísady jako jsou výtažky z papáji, ibišku a jasmínu zklidňují pleť a zároveň jí zpevňují a..
After Sun Repair Ampule 2ml
After Sun Repair ampule má okamžitý viditelný účinek. Obsažené účinné látky mají hydratační, zjemňující a zklidňující efekt. Vhodné pro sluncem namáhanou pleť. ..
Caviar Performance Ampule 2ml
Vysoce koncentrovaný kaviárový výtažek navrátí pleti původní přirozené schopnosti a dokonale ji vyživí. Vhodné pro namáhanou pleť. ..
Hyaluronic Active+ ampule - 2ml
Intenzivně hydratační koncentrovaná účinná látka v ampulce   • HYALURONIC ACTIVE+ AMPULE obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové (vysokomolekulární a nízkomolekulární) dodají pleti extra porci hloubkové ..
Hyaluronic Max3 Ampule - 2ml
Vysoce hydrofilní koncentrát v ampuli. Tři různé kyseliny hyaluronové nejnovější generace zlepšují vzhled pleti během několika minut. Kombinace nízkomolekulární, vysokomolekulární a liposomální kyseliny zajišťuje dlouhodobý ..
Hydro Control Ampule 2ml
Účinné látky, obsažené v ampuli, navrátí pleti hydrataci, ztracenou v důsledku negativních vlivů životního prostředí. Vhodné pro všechny typy pleti. ..
Skin Harmonizing Ampule 2ml
Vyvážená kombinace vysoce kvalitních olejů se projeví ve vyrovnaném vzhledu pleti. Složky chrání před volnými radikály a mají zjemňující efekt. Vhodné pro suchou, zralou a citlivou pleť. ..
Stress Control Ampule 2ml
Vysoce koncentrované zklidňující složky dodají pleti pocit hluboké relaxace. Unavená, podrážděná pleť je zklidněna, chráněna a pěstěna. Vhodné pro zarudlou, podrážděnou a citlivou pleť.  ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07