Citlivá pleť

Citlivá pleť

Jemná péče o citlivou pleť

Charakteristika a potřeby citlivé pleti jsou naprosto odlišné od všech ostatních druhů pleti. Červené skvrny, podráždění, suchá, hrubá místa, to vše mohou být projevy citlivé pleti. Tento typ pleti vyžaduje pečlivý výběr vhodné řady produktů, které obsahují účinné, přesně vyvážené látky, určené k obnově přirozených, stabilizujících funkcí pleti.
Zobrazení:
Zobrazuji 14 (z 4 products)
Repair Concentrate 30ml
Gelový, velmi intenzivně zklidňující a obnovující koncentrát, posiluje ochranou funkci pleti, příjemně chladí a intenzivně zklidňuje. Snižuje zarudnutí a je velmi dobrou ochranou pro citlivou, podrážděnou nebo namáhanou pleť. ..
Repair Cream 50ml
24-hodinová, zklidňující, hydratační péče o pleť. Posiluje hydrolipidový film na pleti, snižuje zarudnutí a je velmi dobrou ochranou pro citlivou, podrážděnou a namáhanou pleť.  ..
Stress Balance Bi-Phase Ampule 5 x 2ml
Zklidnění & obranyschopnost   Pleť zklidňující dvoufázová ampule kombinuje okamžitý silný účinek a pěstící účinné vlastnosti bohatých olejů. Téměř vzápětí po aplikaci dojde ke zklidnění plati a..
Stress Control Ampule 2ml
Vysoce koncentrované zklidňující složky dodají pleti pocit hluboké relaxace. Unavená, podrážděná pleť je zklidněna, chráněna a pěstěna. Vhodné pro zarudlou, podrážděnou a citlivou pleť.  ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07