Smíšená pleť

Smíšená pleť

Harmonie a rovnováha

Smíšená pleť je spojení dvou diametrálně odlišných typů pleti. Na části pleti tedy nalezneme místa s nadměrnou produkcí mazu, která se viditelně lesknou a na druhé straně nalezneme sušší místa, která jsou náchylná k tvorbě vrásek a drobných rýh. Abychom tak náročnou pleť dostali do rovnováhy, je nutné pečlivě vybrat vhodné produkty, které pleť sjednotí, dodají jí harmonický vzhled a v neposlední řadě obsahují efektivní anti-aging složky pro dlouhotrvající mladistvý vzhled.

Zobrazení:
Zobrazuji 14 (z 4 products)
Clarifying Mask - čistící maska 50ml
Kaolinová čistící maska v podobě nemastné emulze absorbuje z postižených míst nadměrnou vlhkost. Díky obsahu Aloe Vera má maska zklidňující účinek a díky Tea Tree oleji je antibakteriální. Vyjímečný výtažek z kvasnic regul..
Pure Balance Balm - péče pro smíšenou pleť 50ml
Lehký, hydratační krém s anti-aging složkami, vhodný pro zralou, problematickou, mastnější pleť. Emulze s obsahem Q10 redukuje vrásky a rýhy. Nová účinná látka Dermaclear reguluje tvorbu kožního mazu, chrání pleť před podrá..
Pure Balance Cream - krém na smíšenou pleť 50ml
Emulze s obsahem Q 10 redukuje vrásky a rýhy. Nová účinná látka Dermaclear bojuje proti podráždění pleti a nečistotám. Vzácné bambucké máslo pleť dokonale vyhladí a zvláční. Vhodné pro zralou, smíšenou pleť.  ..
Pure Balance Serum - vyrovnávající anti-age sérum 30ml
Účinný koncentrát s obsahem složek proti stárnutí pleti. Emulze s vysokým obsahem Q10 a s komplexem vitamínů výrazně napomáhá redukci vrásek a drobných linek. Výtažek z pšeničných klíčků je bohatým zdrojem hydratace. Slož..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07