Sluneční kosmetika

Sluneční kosmetika

Užijte si slunce bez obav!

S Malu Wilz produkty získáte spolehlivou ochranu pro celou rodinu.

 
Malu Wilz sluneční řada s optimistickým názvem HELLO SUNSHINE nabízí spolehlivou ochranu před slunečním zářením a výživu pro naši pokožku. A tak „Vítej bezstarostné léto!
 
• Účinná ochrana před spálením od slunce
• Ochrana před stárnutím pleti
• Chladivá a zklidňující maska
• Intenzivní výživný účinný koncentrát
 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 15 (z 5 products)
After Sun Repair Ampule - 3 x 2ml
HYDRATACE A REGENERACE PO POBYTU NA SLUNCI   Jedinečná kombinace účinných látek zajistí obnovu buněk. Exotické přísady jako jsou výtažky z papáji, ibišku a jasmínu zklidňují pleť a zároveň jí zpevňují a..
After Sun Repair Ampule 2ml
After Sun Repair ampule má okamžitý viditelný účinek. Obsažené účinné látky mají hydratační, zjemňující a zklidňující efekt. Vhodné pro sluncem namáhanou pleť. ..
After Sun Repair Mask - 75ml
Chladivá maska pro sluncem namáhanou pleť   Tato chladivá a zklidňující pleťová maska doslova hýčká pleť podrážděnou a citlivou ze slunce. Dodá jí extra porci hydratace a stimuluje vlastní ozdravné mechanis..
Face Protection - denní krém s SPF 30 - 75ml
Tento opalovací krém s vysokým stupněm ochrany před slunečním zářením je ideální pro obličej a má široké, velmi účinné spektrum UV filtrů, které nabízí ochranu před UVA a UVB zářením. Pleť je účinně chráněna p..
Ultra Face - denní krém s SPF 50 - 75ml
Tento sluneční krém s vysokým SPF se rychle vstřebává a poskytuje pleti, která je velmi náchylná ke spálení sluncem, vysokou ochranu širokým spektrem UV filtrů. Pleť je tím chráněna před působením UVA a UVB paprsků.Speci..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07