Péče o ruce

Péče o ruce

Jemné pěstěné ruce

Každý den je pleť vystavena suchému vzduchu, teplu, chladu, větru, slunci a to vše způsobí, že ztrácí svou přirozenou hydratační schopnost. Tyto negativní vlivy působí nejen na pleť obličeje, ale zejména na naše ruce, které jsou nepřetržitě vystaveny negativním vlivům životního prostředí. S používáním MALU WILZ produktů péče o ruce získáte dokonalou ochranu a jemnou ošetřující péči. Vaše ruce budou hedvábně jemné a budou mít mladistvý vzhled.
Zobrazení:
Zobrazuji 13 (z 3 products)
Very Berry Hand Cream - 75ml
Lehký krém s obsahem oleje ze slunečnicových semínek a ovocnou vůní pečuje o ruce a zanechává je jemné a hebké. Krém ruce nejen hydratuje ale také posiluje kožní bariéru. Extrakt z kustovnice regeneruje pokožku a ..
Very Berry Hand Mask - 100ml
Bohatá krémová maska s extraktem z brusinek pokožku hydratuje a zklidňuje ihned po aplikaci. Pokožka je zjemněná a rovnoměrně prohydratovaná. Při pravidelné aplikaci se drobné prasklinky zhojí.   &nb..
Very Berry Hand Peeling - 50ml
Jemnou masáží pokožky na rukou pomocí tohoto peelingu odstraníme odumřelé buňky a ruce budou velmi jemné a hebké  Ruce jsou jemně ošetřeny obsaženým včelím voskem, mandlovým a avokádovým olejem a provoněny ovoc..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07