Hydratační

Hydratační

Thalasso – vitalizující síla z oceánu

Oceán – zdroj veškerého života – pro nás představuje nekonečné zásoby základních povzbuzujících látek. Už i staří Řekové to věděli a jeho vitalizující, uklidňující a dokonce i léčivé účinky používali při rozvoji lékařské vědy jako formu léčby těla i duše. Tak vznikl termín Thalasso – synonymum pro zdraví a krásu z moře. Moderní Thalasso terapie je založena na léčení pomocí mořské vody, planktonu a řas a je prokázáno, že napomáhá komplexní regeneraci organismu. Kombinace těchto látek v hydratační Thalasso řadě MALU WILZ zaplaví Vaši pleť pozitivní silou oceánu.
Zobrazení:
Zobrazuji 111 (z 11 products)
Aquamarine Eye Gel - lehký hydratační gel 30ml
Chladivý, osvěžující oční gel z vysoce kvalitních surovin pro každý typ pleti. Neparfémovaný. Je velmi dobře snášen.  ..
Deep Hydro Bi-Phase ampule 5 x 2ml
Hloubková hydratace & lifting   Hydratační dvoufázová ampule, po jejíž aplikaci dojde nejen k hloubkové hydrataci pleti, ale také ke snížení hloubky vrásek a ke zjemnění pleti. Obsažený Pentavitin® vytvo..
Hyaluronic Max3 Ampule - 2ml
Vysoce hydrofilní koncentrát v ampuli. Tři různé kyseliny hyaluronové nejnovější generace zlepšují vzhled pleti během několika minut. Kombinace nízkomolekulární, vysokomolekulární a liposomální kyseliny zajišťuje dlouhodobý ..
Hyaluronic Max3 Beauty Flash Spray 30ml
Nový a unikátní pěstící produkt s dvojím účinkem. Obsahuje hydrofilní a hydratační kyseliny hyaluronové, které pleť s okamžitě viditelným efektem dlouhodobě hydratují. Avokádový olej s obsahem vitamínu A podporuje metabolism..
Hyaluronic Max3 Cream Rich 50ml
Bohatý, hydratační krém s anti-aging efektem. Díky obsažené Max3 kyselině hyaluronové viditelně během několika minut proměňuje dehydrovanou, suchou pleť ve svěží, hydratovanou a hebkou. Bambucké máslo a squalan vyživují a zje..
Hyaluronic Max3 Cream Soft 50ml
Tento lehký, hydratační krém s Max3 kyselinou hyaluronovou viditelně zlepšuje stav dehydrované pleti. V kombinaci s vysoce kvalitními oleji okamžitě odstraňuje nepříjemné pocity napjaté pleti. Má vynikající anti-aging účinek. ..
Hyaluronic Max3 Eye Cream 15ml
Intenzivní hydratace jemného očního okolí pomocí třísložkové kyseliny hyaluronové. Dokonalý doplněk k oblíbené pěstící řadě Hyaluronic Max3. Snadná aplikace z tubičkového balení. Bez parfemace. ..
Hydro Control Ampule 2ml
Účinné látky, obsažené v ampuli, navrátí pleti hydrataci, ztracenou v důsledku negativních vlivů životního prostředí. Vhodné pro všechny typy pleti. ..
Thalasso Hydro Gel - základní hydratační péče 30ml
Hydratační komplex s výtažky ze speciálních řas v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pleti za pomoci másla Cupuacu. Pleť si tak dlouhodobě udrží svěží..
Thalasso Intensive Mask - hydratační maska 50ml
OBJEDNÁNÍ PŘEDEM TELEFONICKY.  PŘIBLIŽNÁ DOBA DODÁNÍ JE 14 DNÍ.  Jemná Thalasso maska gelové konzistence dodá suché pleti intenzivní hydrataci prostřednictvím vysoce kvalitního výtažku z mořských řas, kyseliny h..
Thalasso Vital Treatment - hydratační krém 50ml
Cenný výtažek z mořských řas, tropické Cupuacu máslo a kyselina hyaluronová vytváří ochranný štít a dodají pleti výživné a hydratační účinné látky. Vhodné pro suchou pleť. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07