Rose Rendezvous ošetření

Rose Rendezvous ošetření

Růže se staly symboly lásky a krásy v mnoha zemích. Od středověku se také používaly jako léčebný prostředek. Tuk, taniny, nenasycené mastné kyseliny a vitamín C, obsažené v esenciálním oleji z okvětních plátků růží stimulují obnovu buněk a dodávají pleti hydrataci.

Jak okouzlující a plná smyslových vjemů je procházka růžovou zahradou! A stejný zážitek poskytnete své zákaznici při aplikaci MALU WILZ ošetření Rose Rendezvous, ve kterém se snoubí růžová voda, získaná z Damašských růží, s extrakty z dalších nádherných květin. Damašské růže, z nichž je růžová voda získávána, poskytují nejvíce esenciálních olejů a vůní ze všech druhů růží. To je také důvod, proč je tato odrůda již po staletí využívána i při výrobě prvotřídních parfémů. Růžová voda, kterou najdete ve všech produktech tohoto ošetření, je považována za opravdový pramen mládí a je velkým přínosem pro všechny typy pleti. Je nejen pro pleť zklidňující a hydratační, ale také antibakteriální a protizánětlivá. Je projasňující, astringentní, zužuje póry a je velmi dobře pletí snášena.

Nabídněte svým zákaznicím báječný zážitek z růžového ošetření, který probudí jejich smysly a také přinese dlouhodobý a velmi viditelný pozitivní účinek pro jejich pleť.

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07