Hydra Boost Aloe ošetření

Hydra Boost Aloe ošetření

Speciálně v průběhu teplého letního období se zvyšuje poptávka po ošetření, které je lehké, chladivé, pleť zklidní, nahydratuje a je vhodné i pro citlivou, mastnou a smíšenou pleť.
Nové hydratační ošetření HYDRA BOOST ALOE pracuje s ovocnými kyselinami, obsaženými v extraktech z ananasu a citronu, které zjemní a vyhladí pleť. Problematickou a smíšenou pleť tyto látky pročistí, osvěží a zrelaxují.
Jako další efekt nám příroda zajistila prostřednictvím Aloe Vera bohatou dávku hydratace, chladivý a zklidňující efekt – tedy přesně to pravé, co potřebuje pro letní období, kdy se mnohdy naše pleť musí vyrovnat s nadměrným pobytem na slunci.
Pouštní rostlinu Aloe Vera, původem ze severní Afriky, používali už staří Egypťané k léčení ran. Aloe Vera bylo také oblíbenou složkou kosmetiky, kterou používala Kleopatra. A nejen v Egyptě, ale i na druhé straně zeměkoule, staří Mayové vychvalovali Aloe Vera jako „Zdroj mládí“. V průběhu století Aloe Vera poznali a začali oceňovat i Evropané. V 10.století prý jeruzalémský patriarcha doporučil Aloe Vera k léčbě zdravotních potíží Alexandra Velikého. A Alexandr Veliký, později i Kryštof Kolumbus vozili zásoby Aloe Vera na všechny své výpravy a používali je k léčbě svých vojáků. Tedy již mnoho století je Aloe Vera oslavována a používána.
V dnešní době je Aloe Vera oprávněně řazena mezi vynikající, vysoce účinné složky v kosmetice a to především pro svou schopnost pleť hydratovat, ochlazovat, zklidňovat a vypínat.
Proto nás těší, že Vám můžeme nabídnout dva nové vynikající kabinetní produkty – hydratační koncentrát a chladivou masku, obojí s obsahem Aloe Vera. Pro pleť Vašich zákaznic tedy můžete ve svém salonu vytvořit oázu hydratace, chladivého zklidnění pleti a výsledek bude svěží, odpočatá, projasněná a hydratovaná pleť a velmi spokojené zákaznice.
 

 

Zobrazení:
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07