Novinky

Slunce pojď k nám!

My jsme připraveni - letošní nádherné BRONZINGOVÉ PROMO je připraveno pro Vás!

Nádherné bronzingové produkty, pro přirozený, sluncem políbený vzhled, najdete v sekci Dekorativní - Bronzing.

 

 

Zobrazení:
Zobrazuji 18 (z 8 products)
Anti Stress set
Hýčkající péče pro citlivou pleť Účinně snižuje zarudnutí Pleť viditelně zklidňuje Ideální pro pleť ohroženou povětrnostními vlivy v zimním období   ​7x Stress Cont..
Bronzing Powder - 20g
Designový tónovací pudr ve třech harmonických odstínech Sametově jemná struktura je příjemná pro aplikaci Pudr dodá pleti sluncem políbený vzhled Jemný perleťový pigment pleť velmi přirozeně projasní ..
High Protection Sun Powder Foundation - 9,5g
Perfektní pro klientky, které chtějí účinnou ochranu před UV zářením a zároveň chtějí krásný pudr s vysokou krycí schopností Silná UVA a UVB ochrana – chrání před stárnutím pleti a poškozením buněk, zp..
Hot Lip Maximizer 5ml
Aktivní lesk pro extra (optické) zvětšení objemu rtů  Lesk na rty s extraktem z červených papriček dodá rtům svůdný objem Delikátní a jemný odstín dodá rtům přirozený odstín Lesk rty prohřívá a..
Juicy Vitamin Set
Jarní silný příděl vitamínů Osvěžující hydratace Ochrana před volnými radikály Vhodné pro každý typ pleti Velmi výhodná cena   7x Juicy Apple Ampule  (74055...
Mini Lak Malu Wilz - 6ml
Mini laky za atraktivní cenu Ideální velikost na cestování Intenzivní lesk Velmi odolné Vysoká krycí schopnost S inovativním vějířkovitým štětečkem je aplikace snadná, rychlá a do..
Natural Glow Lip Balm Pigment - 3g
Unikátní balzám na rty pro velmi přirozený,  nádherný vzhled Samozabarvující pigmenty pracují s přirozeným pigmentem rtů a každé zbarví individuálně Drahocenné rostlinné oleje chrání rty před ztrátou hydr..
Satin Glow Blusher - 10g
Designová tvářenka pro velmi přirozený a projasněný vzhled  Lehká, hedvábně jemná struktura Jemný růžový odstín lichotí každé pleti, v každém věku Satin Glow Blusher projasní přirozeným odstí..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07