Zobrazení:
Zobrazuji 16 (z 6 products)
Luxury Moments Hand Cream - 75ml
     Hydratační péče o suché ruce Hýčkající krém HAND CREAM je obohacen o kyselinu hyaluronovou a kokosový olej a dodá pokožce hedvábnou jemnost, pěstí pokožku a doplňuje její zásoby hydratace – to vše..
Luxury Moments Hand Peeling - 100ml
      Intenzivně pěstící peeling pro hedvábně jemné ruce Hydratační a regenerační HAND PEELING obsahuje přírodní krystalky soli, které jemně odstraní odumřelé buňky. Bambucké máslo a luxusní olej..
Luxury Moments Rich Hand Cream & Mask - 100ml
     Bohatý krém a maska pro intenzivní péči o ruce Intenzivně pěstící produkt 2v1 RICH HAND CREAM AND MASK je ideální pěstící produkt pro regeneraci poškozené a velmi suché pokožky rukou. Složení b..
Very Berry Hand Cream - 75ml
Lehký krém s obsahem oleje ze slunečnicových semínek a ovocnou vůní pečuje o ruce a zanechává je jemné a hebké. Krém ruce nejen hydratuje ale také posiluje kožní bariéru. Extrakt z kustovnice regeneruje pokožku a ..
Very Berry Hand Mask - 100ml
Bohatá krémová maska s extraktem z brusinek pokožku hydratuje a zklidňuje ihned po aplikaci. Pokožka je zjemněná a rovnoměrně prohydratovaná. Při pravidelné aplikaci se drobné prasklinky zhojí.   &nb..
Very Berry Hand Peeling - 50ml
Jemnou masáží pokožky na rukou pomocí tohoto peelingu odstraníme odumřelé buňky a ruce budou velmi jemné a hebké  Ruce jsou jemně ošetřeny obsaženým včelím voskem, mandlovým a avokádovým olejem a provoněny ovoc..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07