Zobrazení:
Zobrazuji 17 (z 7 products)
Aquamarine Eye Gel - lehký hydratační gel 30ml
Chladivý, osvěžující oční gel z vysoce kvalitních surovin pro každý typ pleti. Neparfémovaný. Je velmi dobře snášen.  ..
Hyaluronic Max3 Beauty Flash Spray 30ml
Nový a unikátní pěstící produkt s dvojím účinkem. Obsahuje hydrofilní a hydratační kyseliny hyaluronové, které pleť s okamžitě viditelným efektem dlouhodobě hydratují. Avokádový olej s obsahem vitamínu A podporuje metabolism..
Hyaluronic Max3 Cream Rich 50ml
Bohatý, hydratační krém s anti-aging efektem. Díky obsažené Max3 kyselině hyaluronové viditelně během několika minut proměňuje dehydrovanou, suchou pleť ve svěží, hydratovanou a hebkou. Bambucké máslo a squalan vyživují a zje..
Hyaluronic Max3 Cream Soft 50ml
Tento lehký, hydratační krém s Max3 kyselinou hyaluronovou viditelně zlepšuje stav dehydrované pleti. V kombinaci s vysoce kvalitními oleji okamžitě odstraňuje nepříjemné pocity napjaté pleti. Má vynikající anti-aging účinek. ..
Hyaluronic Max3 Eye Cream 15ml
Intenzivní hydratace jemného očního okolí pomocí třísložkové kyseliny hyaluronové. Dokonalý doplněk k oblíbené pěstící řadě Hyaluronic Max3. Snadná aplikace z tubičkového balení. Bez parfemace. ..
Thalasso Hydro Gel - základní hydratační péče 30ml
Hydratační komplex s výtažky ze speciálních řas v kombinaci s kyselinou hyaluronovou poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje ztrátě vlhkosti a pružnosti pleti za pomoci másla Cupuacu. Pleť si tak dlouhodobě udrží svěží..
Thalasso Vital Treatment - hydratační krém 50ml
Cenný výtažek z mořských řas, tropické Cupuacu máslo a kyselina hyaluronová vytváří ochranný štít a dodají pleti výživné a hydratační účinné látky. Vhodné pro suchou pleť. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07