Zobrazení:
Zobrazuji 18 (z 8 products)
Duo Contouring Kit - 8g
Profesionální set pro konturování obličeje    Dva snadno roztíratelné odstíny perfektně dotvoří symetrii obličeje   Dva perfektně sladěné odstíny promění konturování obličeje ve snadn..
Exotic Bronzing Powder 18g
Luxusní bronzing ve dvou odstínech dodá pleti polibek slunce! V průběhu léta je používání pudru s lehce třpytivými částečkami to nejvhodnější. Bez obav jej použijte i na oblast dekoltu, ramena či paže. Lehounká vůně kokosu,..
Fixing Powder - Fixační pudr 15g
Transparentní sypký pudr s nebesky hebkou labutěnkou pro vysokou fixaci kamufláže či make-upu. Zabraňuje otírání a rozmazání. • Zafixuje kamufláž a učiní ji voděodolnou • Prodlužuje trvanlivost rtěnky a make-upu • ..
Jemný kompaktní pudr 11g
Velmi jemný pudr pro matný a přirozený vzhled. Pudr zafixuje a barevně doladí make-up. Části obličeje, které mají sklon se po nějaké době začít lesknout, jsou zakryty a zmatněny. Projasňující pigmenty opticky sníží hloubku v..
Kompaktní fixační pudr - 10g
Transparentní kompaktní pudr pro zafixování podkladu   Velmi jemná struktura zajistí sjednocenou, hladkou a matně vypadající pleť.   Bezbarvý pudr odstraní nežádoucí lesk a opticky zredukuje jem..
Loose Powder - Sypký pudr 15g
Zmatňující, vysoce kvalitní sypký pudr. Vhodný pro všechny typy pleti. Dostupný ve dvou odstínech. ..
Mineral Bronzing Pearls - Minerální Bronzové Perly 25g
Ideální jako velmi přirozená tvářenka a pro modelování obličejových kontur. Jemné perličky dodají dle potřeby intenzivní odstín a nepráší. Redukují nežádoucí lesk a tvorbu mazu. Pleť je jemně tónovaná a získá perfe..
Mineral Powder Foundation - Minerální make-up sypký 15g
Pudrový make-up s obsahem minerálů pro přirozený vzhled. Dostupný ve čtyřech odstínech.   ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07