Trendové líčení

         

 

 

 

FALL IN LOVE

 

Všimli jste si, jakými nádhernými barvami hýří podzim? Krásnými barvami podzimního listí a také intenzivními zemitými odstíny se nechali inspirovat vizážisté značky MALU WILZ Beauté. A vznikl jedinečný a elegantní trend v líčení pro podzim a zimu 2019/20 s názvem FALL IN LOVE.

A tak se s námi pojďte zamilovat do teplých odstínů očních stínů a tvářenky. Zkombinujte je s nádhernou rtěnkou a celou jemnost a vřelost líčení doplňte nádhernou temně hnědou řasenkou a oční linkou.

 

PLEŤ

Nádherný teplý broskvový odstín tvářenky něžně zvýrazní tváře, dodá jim elegantní a velmi přirozený krásný vzhled.

 

OČI

Tři nové stíny do boxu v zelených a hnědých zemitých odstínech doplní nádherná a velmi přesná tekutá oční linka a objemující řasenka, obojí v úžasném, temně hnědém odstínu. Oční make-up tím získá intenzivní a zároveň velmi přirozený vzhled. Hloubce Vašich očí nikdo neodolá! 

 

RTY

Nejnovější trendová kolekce od MALU WILZ Beauté nabízí pro rty čtyři odstíny. Dva odstíny HYDRATAČNÍCH RTĚNEK a dva odstíny GLOSSY LIP STYLO s jemným leskem. Hydratační rtěnky jsou doplněny jedinečně barevně sladěnými konturovacími tužkami.

 

  

Zobrazení:
Zobrazuji 19 (z 9 products)
Fall in Love - malý plakátek
Malý plakátek formátu A4, určený především k vložení do zadní karty prezentačního stojánku.   ..
Hnědá Super Fine Liquid Liner - 0,55ml
Tmavě hnědá tekutá oční linka pro precizní aplikaci Pro intenzivní, ale přirozený vzhled Velmi kvalitní high-tech štěteček z těch nejlepších vláken Rychleschnoucí složení, hnědé s jemně matným povrchem ..
Hypnotic Volume Mascara - 15ml
Tmavě hnědá řasenka s inovativním kartáčkem Krémová struktura Tmavě hnědá pro přirozený oční make up Odolná, otěruvzdorná, nerozmazává se Vhodná pro nositelky kontaktních čoček   ..
Modul FALL IN LOVE + plakátek do zadní karty
Máte již náš elegantní stojánek a chcete jej využít pro prezentaci nového trendu v líčení FALL IN LOVE? Můžete si tedy do něj pořídit vnitřní modul a plakátek do zadní karty.  Na obrázku je kompletní stojánek i s m..
Trendová Glossy Lip Stylo
Pěstící rtěnka v tužce s jemným leskem   • Krémová struktura zajistí velmi příjemný pocit při aplikaci • Obsahuje pěstící mangový olej a bambucké máslo • Barevná škála nabízí velmi přirozený a z..
Trendová tvářenka - 4g
Tvářenka pro modelování a konturování obličejových linií   • Velmi snadná aplikace a přirozený vzhled • Díky jemné struktuře je aplikace příjemná a přesná a dokonale doladí probarvení tváří • Kom..
Trendové hydratační rtěnky - 4g
Nádherné syté odstíny jemných krémových hydratačních rtěnek nadchnou každého! Rtěnky jsou velmi odolné, příjemné a mají elegantní odstíny. Jsou dermatologicky testovány, vhodné i pro citlivou pleť. Jsou tak intenzivní, že ..
Trendové Lip Liner - krémová konturovací tužka 1,2g
Konturovací tužka s jemnou, krémovou strukturou, velmi odolná, s vysokým obsahem pigmentu. Lze velmi snadno aplikovat, vytváří rovnoměrně pokrytou linku a lze s ní také výborně opravit nepravidelný tvar rtů. Díky aplikaci ..
Trendové stíny do boxu - 1,4g
Tři nové stíny do boxu v zelených a hnědých zemitých odstínech  s praktickým "click" systémem. ..
Image 01 Image 02 Image 03 Image 04 Image 05 Image 06 Image 07